Products

حضور اعضاء IGDN در کنفرانس باشگاه مشتریان

کنفرانس بین المللی
کنفرانس بین المللی
کنفرانس بین المللی

حضور اعضاء IGDN در کنفرانس باشگاه مشتریان

در مورخ هشتم بهمن هاه پنج نفر از اعضاء رسمی شبکه طراحان گرافیک ایران در چهارمین کنفرانس بین المللی باشگاه مشتریان شرکت خواهند کرد.این دعوتنامه از سوی شبکه طراحان گرافیک ایران به صورت سهمیه به این اعضاء اعطا گردیده است.اسامی شرکت کنندگان و علت انتخاب آنها به شرح زیر از سوی مدیریت شبکه طراحان گرافیک ایران اعلام گردید. همچنین در این برنامه ویژه حاضرین موفق به اخد مدرک سال ۲۰۱۵- ۲۱۰۶ شبکه طراحان گرافیک ایران و یک هدیه از سوی مدیریت میشوند.

IGDN

این چهارمین سال متوالی ،کنفرانس باشگاه مشتریان را به صورت بین المللی و با استفاده از اساتید برجسته و مدیران مطرح جهانی در زمینه باشگاه داری و راه اندازی باشگاه مشتریان برگزار میکند.که امسال شبکه طراحان گرافیک ایران سعادت همیاری با این مجموعه محترم را داشته است،که در اینجا صمیمانه از جناب آقای جعغری مدیریت ( چهارمین کنفرانس بین المللی باشگاه مشتریان ) کمال تشکر را دارم و آرزوی موفقیت برای ایشان و کلیه همکارانشان را آرزومندیم.

محل برگزاریدر  مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما با حضور سخنرانان برجسته بین الملی و مدیران شرکت مهریاسان و مرکز تخصصی باشگاه مشتریان خواهد بود. در این کنفرانس به بررسی باشگاه مشتریان در بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، خدمات گردشگری و صنعت توریسم، صنعت بیمه، فروشگاه های زنجیره ای، پوشاک و صنایع تند مصرف، صنایع غذایی و دارویی و … پرداخته خواهد شد.

awards graphic

پویا گلستانه مدیریت شبکه طراحان گرافیک ایران گفت : کلیه اعضاء رسمی که حق عضویت های خود را به موقع پرداخت نمایند از برنامه های آموزشی و رفاهی همچنین فرصت های شغلی و یا فعالیت های بین المللی میتوانند بهرمند شوند.وی افزود طراحانی که در سیستم عضو هستند همه ساله از این امکانات استفاده کرده اند و موفق به افزایش اطلاعات علمی اخذ مدرک های معتبر شده اند.

گزارش تصویری گزارش ویدیویی

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حضور اعضاء IGDN در کنفرانس باشگاه مشتریان”

دیدگاهتان را بنویسید