Products

فراخوان ورود به رقابت و جایزه طراحی A’

A' Design Award & Competition
A' Design Award & Competition
Call for Entries to A' Design Award & Competition

فراخوان ورود به رقابت و جایزه طراحی A’

رقابت و جایزه طراحی A’ رقابتی پیشرو و بین المللی سالانه قضاوت شده در جهان برای طراحی است. برندگان طراحی A’ در طیف گسترده­ای از زمینه­های خلاق سازماندهی می­شوند تا بهترین طراحان از تمام کشورها در تمام رشته­ها مشخص شوند. ورودی­های رقابت به دقت بازنگری شده و به طور ناشناس توسط یک هیئت داوری با نفوذ از دانشگاهیان با تجربه، اعضای مطبوعات برجسته و اشخاص حرفه­ای مشهور قضاوت می­شود­. رقابت و جایزه طراحی A’ تضمین کننده­ی شهرت، اعتبار، تبلیغات و به رسمیت شناختن بین المللی برای تمام برگزیدگان طراحی A’ از طریق جایزه طراحی A’ است که برای تقدیر از طرح­های برگزیده اهدا می­شود.

 

«جایزه طراحی A’» یک بسته لوازم جامع و مطلوب برای برندگان طراحی­های برگزیده است. «جایزه طراحی A’» شامل موارد زیر است اما محدود به همین موارد نیست: گواهی طراحی ممتاز بین المللی در قاب فلزی، دعوت به جشن شب انحصاری در ایتالیا، نمایشگاه آنلاین + آفلاین از پروژه­های برگزیده، پوستر A2 پروژه از پروژه­های برگزیده، سالنامه منتشر شده از چاپ بهترین پروژه­ها با جلد سخت، جام جایزه ویژه فلزی که با پرینت سه بعدی تولید شده در جعبه سیاه لوکس، ترجمه پروژه به بیش از ۲۰ زبان به منظور رسیدن حداکثری به مخاطبان بین المللی، یک مصاحبه اختصاصی با برنده، آماده سازی و پخش مطبوعاتی، مجوز استفاده از «آرم برنده برگزیده طراحی A’» در ارتباط خود، ارتقاء آثار برگزیده به هزاران انتشارات دیگر، حضور در رسانه­ها از طریق شرکای مطبوعاتی ما، گنجانده شدن در رتبه بندی جهانی طراحی و همچنین دسترسی به بازاریابی و ابزار PR بعدی.

 

رقابت و جایزه طراحی A’ برای ترویج و تشخیص بهترین آثار طراحی در همه کشورها و در تمام رشته­های خلاق ایجاد شده است. هدف اصلی رقابت و جایزه طراحی A’ ایجاد آگاهی و درک جهانی برای فعالیت و اصول خوب در زمینه طراحی از طریق برجسته کردن بهترین طرح­ها در تمام کشورها و در تمام زمینه­های صنعتی است. هدف نهایی جوایز طراحی A’ ایجاد انگیزه برای طراحان، شرکت­ها و برندهای سراسر جهان برای ایجاد محصولات و پروژه­های برتری است که به نفع جامعه باشد.

 

رقابت و جایزه طراحی A’ هدفی بشردوستانه برای پیشبرد جامعه با جلو بردن مرزهای علم، طراحی، خلاقیت و تکنولوژی از طریق ایجاد انگیزه برای نوآوران برای یافتن ایده­های بهتر دارد. هدف رقابت طراحی A’ ایجاد انگیزه­هایی است که خلاقیت، ایده­های بکر و نسل مفهوم را در همه بخش­های صنعتی فعال کند و پاداش دهد. آرم «برنده جایزه طراحی A’» که به طرح­های برنده جایزه داده می­شود، طرح­های بکر، کاربردی و کارآمد را مشخص می­کند که به جهان کمک می­کند که به مکانی بهتر تبدیل شود.

 

هر سال، پروژه­هایی که بر نوآوری، فناوری، طراحی و خلاقیت تمرکز دارند جایزه طراحی A’ را برنده می­شوند. ورودی­ها هر سال تا ۲۸ فوریه پذیرفته می­شوند و نتایج هر سال در ۱۵ آوریل اعلام می­شود. از طراحان سراسر جهان برای شرکت در این مراسم با وارد کردن بهترین آثار، پروژه­ها و محصولاتشان دعوت می­شود. ورودی­ها در صورتی که در ۱۰ سال گذشته طراحی شده باشند پذیرفته می­شوند.

Learn more about the A’ Design Awards
Check out the A’ Design Award Presentation: http://www.designaward.com
In-depth Presentation of A’ Design Accolades: http://www.whatisadesignaward.com
Browse award winning designs: http://www.awardeddesigns.com
Access Press-Kits of award winning works and projects: http://www.press-kit.org
Read Interviews with Award Winning Designers: http://www.design-interviews.com
Enter your works to the A’ Design competition at: https://competition.adesignaward.com/registration.php
Discover World Design Rankings: http://www.worlddesignrankings.com
Download A’ Design Award Logo & Editorial Images: https://competition.adesignaward.com/downloads.html

Press Kits 
• Download our press kits or editorial images.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان ورود به رقابت و جایزه طراحی A’”

دیدگاهتان را بنویسید