Products

فتوشاپ آنلاین

آیکون فتوشاپ
آیکون فتوشاپ
آیکون فتوشاپ
فتوشاپ آنلاین

فتوشاپ آن لاین برای طراحان گرافیک ایران به زودی!

 

خیلی‌ وقت‌ها هست که ما می‌خواهیم که یک عکس را ویرایش کنیم و وقت یا امکان این را نداریم که برنامه‌های مخصوص ویرایش عکس را در کامپیوتر خود نصب کنیم. به همین دلیل امروز یک سایت بسیار عالی‌ را برای شما دوستانه عزیز برای معرفی‌ در نظر گرفتیم.

این سایت بسیار کاربردی و در عین حال بسیار راحت و بدون دردسر برای استفاده می‌باشد. اگر شما از معروفترین برنامهٔ ویرایش عکس یعنی‌ فتوشاپ استفاده کرده باشید، می‌بینید که این سایت هم برنامهٔ فتوشاپ در سایت خود استفاده کرده است. شما به صورت آنلاین و بدون نیاز به هیچ گونه دانلود کردن و یا نصب نرم افزاری این امکان را دارید که نسبتا هر کاری که دلتان می‌خواهد را با عکس مورد نظر انجام بدهید، و یا حتی اگر شما می‌خواهید عکس و یا هر چیز دیگری را از اول کار درست کنید، این سایت به شما این قابلیت را میدهد که در زمان بسیار کم و به راحتی کامل این کار را انجام بدهید.

زمانی‌ که شما وارد به سایت میشوید، شما ۳ گزینه دارید که میتوانید فقط یک کدام از آنها را انتخاب کنید. انتخاب اول، انتخابی می‌باشد که شما میتوانید یک عکس یا هر چیز دیگری را از اول کار درست کنید و به همین خاطر بعد از انتخاب این گزینه و اندازه‌ها شما دارای یک صفحهٔ سفید میشوید که با انتخاب هر کدام از انتخاب‌های شما در سمت چپ میتوانید تغییر مورد نظر خود را به اون وارد کنید.
گرافیک
انتخاب دوم شما این می‌باشد که شما عکس مورد نظر خود را از کامپیوتر خود انتخاب کنید و با انتخاب هر کدام از انتخاب‌های شما در سمت چپ میتوانید تغییر مورد نظر خود را به اون وارد کنید.

و انتخاب آخر که در برنامهٔ فتوشاپ موجود نمی‌باشد، انتخابی می‌باشد که به شما این امکان را میدهد که عکس مورد نظر خود را با وارد کردن لینکی‌ از سایت‌های مختلف انتخاب کنید و تغیرات مورد نظر خود را به آن وارد کنید.بعد از انجام کارهای انجام شده شما میتوانید عکس مورد نظر خود را در کامپیوتر خود به راحتی‌ ذخیره کنید.امیدوارم از این مطلب و سایت داده شد لذت ببرید.

لینک وب سایت: http://graphiciran. net/photoshop/

برای مشاهده دموی فتوشاپ آنلاین به این لینک مراجعه کنید : https://pixlr.com/

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فتوشاپ آنلاین”

دیدگاهتان را بنویسید