Products

IGDN حامی فراخوان Joseph Binder 2022 شد

Joseph Binder Award 2022
Joseph Binder Award 2022
Joseph Binder Award 2022
Joseph Binder Award 2022
Joseph Binder Award 2022

IGDN حامی فراخوان Joseph Binder 2022 شد

مسابقه بین‌المللی جایزه جوزف بایندر سال ۲۰۲۲ با حمایت سازمان جهانی گرافیک ایکو دی و ۱۸ انجمن معتبر بین المللی از سایر کشورهای جهان چون ایران ، فرانسه، آلمان، لهستان، ترکیه، فنلاند، اتریش، ایتالیا و … اطلاع رسانی و حمایت شده است.

شبکه طراحان گرافیک ایران نیز همچون گذشته حامی این مسابقه بین المللی است که جهت مشاهده لوگو IGDN میتوانید به سایت اصلی  مراجعه و در پایین سایت این روادید بین المللی آن را مشاهده نمایید.

پویا گلستانه مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران گفت: مفتخر هستیم نام ایران را مجدد در سایت انجمن بین المللی ایکوگرادا ( ایکو – دی) و همچنین سایت انجمن گرافیک اتریش و چندین وب سایت معتبر دیگر درج و ثبت کردیم، وی همچنین در برنامه ها زنده اینستاگرام طراحان گرافیک ایران را از شرکت در مسابقات زرد گرافیکی که دارای هویت و اعتبار نیستند بر حذر داشت.

شایان ذکر است که شبکه طراحان گرافیک ایران همچنان در اندیشه تحول و تغییرات اساسی در حوزه گرافیک ایران و و ب سایت شبکه طراحان گرافیک ایران میباشد و منتظر فرصتی مناسب جهت رو نمایی از دست آوردهای نوین خود میباشد.

و من الله توفیق!

مشاهده سایت مسابقه Joseph Binder ۲۰۲۲

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “IGDN حامی فراخوان Joseph Binder 2022 شد”

دیدگاهتان را بنویسید