Products

مسابقات Hiiibrand Awards 2015

Hiiibrand Awards 2015
Hiiibrand Awards 2015
Hiiibrand Awards 2015

Hiiibrand Awards 2015

موسسه ico-D ایکوگرادا از تایید Hiiibrand Awards 2015 خرسند است.
در جشن ششمین سال خود، مسابقات Hiiibrand Awards 2015 به عنوان یک رقابت بین المللی بزرگداشت طراحینام تجاری برگزار میشود که در آن به روی شرکتها در سراسر جهان، موسسات / شرکتهای طراحی، طراحان فردیو دانشجویانی که در رشته طراحی تحصیل میکنند، باز است؛ رقابتهای    Hiiibrand Awards آثار طراحی هویت، آرمو بسته را، با هدف پیدا کردن استعدادهای طراحی فوق العاده در سراسر کشورها را گرد هم میآورد، به آثار بسیارعالی و شاخص طراحی جایزه میدهد، و به دنبال پیشبرد و توسعه بیشتر طراحی نام تجاری است.
www.hiiibrand.com

www.hiiibrand.com

هم اکنون برای عضویت و شرکت در رقابتهای Hiiibrand Awards 2015 درخواست دهید.
طراحان مشهور در سطح جهانی از جمله پائولا شر، همکار ستاره پنجپر (USA)، AGI، بو لینمن، مدیر طراحی وهمکار موسس Kontrapunkt (دانمارک)، فریمن لاو، بنیانگذار استراتژیکهای خلاق KL & K، AGI (هنگ کنگ،چین،)، و جیاینگ هان، بنیانگذار طراحی و همکاران هان جیاینگ، AGI (چین) به عنوان داور مسابقه برای انتخاببرندگان برای جوایز مختلف، از جمله جایزه تعالی  ico-D، ، جایزه بزرگ، جایزه هیئت داوران، جوایز طلا، نقره و برنز،و جایزه شایسته تقدیر کار میکنند.
رقابت دارای سطح حرفهای و دانشجویی است، که هر کدام از سه دسته تشکیل شده استهویت، لوگو و بسته.شرکتکنندگان از سراسر جهان میتوانند آثار خود را در hiiibrand.com آپلود کنند و میتوانند واجد شرایط برای رقابتدر نظر گرفته شوند. تمام مطالب ارسال شده در صفحه اصلی سایت با حاشیهنویسی لازم در طول مسابقه بهنمایش گذاشته خواهند شد.
گروهها:
الف) سطح حرفهای
آثار نامزد باید طرح هویت، لوگو و یا بستهای باشند، که از ژانویه ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۱۵ خلق شده اند، اما بدونمحدودیت کمیت. مطالب از هر کشور واجد شرایط هستند.
ب) سطح دانشجویی
آثار نامزد باید طرح هویت، لوگو و یا بستهای باشند، که از ژانویه ۲۰۱۳ تا دسامبر ۲۰۱۵ خلق شده اند، اما بدونمحدودیت کمیت. مطالب از هر کشور واجد شرایط هستند.
داوران:
پائولا شر، ایالات متحده آمریکا، همکار ستاره پنجپر، AGI
بو لینمن، دانمارک، مدیر طراحی و همکار موسس Kontrapunkt
فریمن لاو، هنگ کنگ، چین، بنیانگذار استراتژیکهای خلاق KL & K، AGI
جیاینگ هان، چین، بنیانگذار طراحی و همکاران هان جیاینگ، AGI
مهلت ارسال:
از ژانویه ۲۰۱۶ تا ماه مه ۲۰۱۶:
۱٫ شرکتکنندگانی که آثار آنها وارد دور دوم خواهد شد در حدود مارس ۲۰۱۶ مطلع خواهند شد، و از انها خواستهخواهد شد که به برخی از اطلاعات گواهینامه را برای تایید مجدد آثار خود ارائه دهند.
۲٫ فینالیستها در پایان ماه آوریل سال ۲۰۱۶ اعلام خواهند شد. (TBD)
۳٫ فهرست برندهها در پایان ماه مه سال ۲۰۱۶ اعلام خواهد شد. (TBD)
قوانین و دستورالعمل:
دستورالعمل Hiiibrand Awards 2015 (pdf)
لینکها:
وب سایت رسمی Hiiibrand Awards 2015 را برای اطلاعات قوانین و رقابت مشاهده کنید.
نمایشگاههای گذشته Hiiibrand را اینجا ببینید.
____
درباره تایید ico-D
هر سال، ico-D یک گروه انتخابی از فعالیتهای بین المللی که هدف ما برای ترویج ارزش طراحی را به پیش میبرندتایید میکند. رویدادهای تایید شده نشان دهنده این است که آنها استانداردهای طراحی، اخلاق و عمل حرفهای راارتقا میدهند. برای جوایز طراحی، تایید ico-D نشاندهنده این است که آن اثر برای پاسخگویی به بهترینرهنمودهای عمل بینالمللی تحت سیاستها و بهترین شیوههای ico-D – از جمله ترکیب هیئت منصفه، معیارهایارزیابی و حمایت از مالکیت معنوی سازماندهی شده است.
برای دانلود کاتالوگ فراخوان ( فارسی ) روی کلید زیر کلیک کنید.کلیه جدول ها برچسب ها و شرایط دقیق فراخوان در کاتالوگ قید شده.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “مسابقات Hiiibrand Awards 2015”

  1. Graphiciran گفت:

    تشکر ویژه از مجله هنر بسته بندی جناب آقای سهیل چهره ایی بابت حمایت از این فراخوان . http://www.packagingart.ir/

  2. IGDN گفت:

    دوستان هنرمندی که تصمیم به شرکت دارند توسط ما حمایت میشوند و در صورتیکه برای ارسال آثار نیازی به کمک باشه مساما انجام خواهد شد . همچنین اکیدا به طراحان حرفه ایی بسته بندی توصیه میشود که در این فراخوان شرکت کنند.
    طراحان لوگو برند نیز میتوانند اثار خود را در بخش های مربوطه ارسال کنند.
    شاد پیروز و موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید