Products

خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران

خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران
خرید کالا از آمریکا
خرید از سایت آمازون و تحویل کالا در ایران

خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران

خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران :  این امکان به راحتی برای شما دوستان فراهم شده تا با توجه به موقعیت فیزیکی ما سفارشات اینترنتی شما خریداری دریافت و ارسال به ادرس شما گردد.

در هر دو مرحله شماره کد رهگیری به شما داده میشود تا امکان ردگیری کالا خود را داشته باشید.در حال حاضر ما برای تعداد زیادی از دوستان کالاهای غیر از دارو و مواد غذایی چون پوشاک مارکدار لباس کفش ساعت کتاب و دستگاه های تخصصی همچنین لوازم عکاسی / گرافیک / نقاشی / و … اورجینال با قیمت مناسب / اگر فروشگاه دارید و یا تمایل به همکاری بیشتر هستید مسلما با توجه به نوع روابط امتیازات خاصی برای اعضاء محترم قایل خواهیم شد.خرید از ای بی آمازون

خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران

ما کلیه کالا های مورد نظر شما را از فروشگاه های آمریکا خریداری مینماییم و آن ها را به دفتر دبی ارسال و سپس در تهران قابل تحویل هستند کل پروسه بین ۱۷ تا ۲۳ روز طول میکشد.ما امکان خرید هر نوع محصولات نرم افزاری لباس پوشاک و ملزومات تخصصی و مهندسی و حتی قطعات کامپیوتر را داریم.

کلیه کالا ها دارای قبض خرید از فروشگاه های معتبر خواهند بود البته برای راحتی کار سفارش میتوانید به سایت های بزرگ آمازون و ایبی سر بزنید و محصولات خود را آنجا جستجو کنید و سپس لینک آنها را برای ما ارسال نمایید.

خرید از چین  و ارسال به ایران 

به علت وجود دفتر ترنسپورتر در دبی کلیه کالا ها به جای حمل با کشتی توسط خطوط سریع هوایی از کشور چین به ایران ارسال میگردد اگر میخواهید کالا ی خاصی از کشور چین خرید کنید ما میتوانیم در این امر مجری پروژه بازرگانی شما باشیم در حال حاضر بیش از بیست و هفت شرکت در تهران و شهرستان ها کالا های خود را از طریق ما تامین مینمایند.

کشور چین اجناس را باکیفیت های مختلفی تولید میکند ولی قیمت های آن فوق العاده ارزانتر هستند.لذا راه مناسبی برای صاحبان فروشگاه اینترنتی است تا با قرار داد ماهانه با ما کالاهای وارداتی از چین را در ایران با سود خوب به فروش برسانند.

خرید از سایت آمازون و ارسال به ایران

 Amazon.com آمازون از بزرگترین و قدیمی ترین سایت های فروشگاهی در دنیاست .این سایت در کشور آمریکا است و دارای شعبات مختلف در سایر کشور ها ما ضمن داشتن اکانت فروشنده در این سایت امکان خرید کالا را داریم و کالا شما را از آمازون خریداری میکنیم که بعد از سه تا هفت روز برای ما ارسال میگردد که ما کالا را در ظرف مدت فقط دو تا سه هفته کاری برای شما ارسال میکنیم . سایت آمازون  بهترین سایت برای خرید کالاهای اورجینال است.

هرگونه پرسش را میتوانید با پشتیبانی سایت در میان بگذارید . پس از ورود به سایت به آمازون ، میتوانید کالای مد نظر خودد را انتخاب کرده . لینک آن را برای ما فرستاده و پس از برآورد قیمت و انتخاب محصول خیلی سریع آن را تحویل بگیرید.

نکات کلی در مورد خرید از سایت آمازون:

  • ۱- کالا هایی که وزن بالایی دارند را انتخاب نکنید چون امکان ارسال به ایران نیست مثل تلویزیون
  • ۲- کالاهایی که قیمت خیلی پایی دارند خریدشان به صرفه نیست مگر چند کالا با هم سفارش دهید
  • ۳- کالاهایی که دارای نمایندگی رسمی در ایران هستند وجه اقتصادی ندارند و از ایران تهیه شوند بهتر است

کلیه کالاهای خریداری شده از کشورهای امریکا – – کانادا و کلا کشورهای که ارسال مستقیم به ایران ندارند با واسطه شبکه طراحان گرافیک ایران انجام خواهد پذیرفت

فریب سایت های تقلبی را نخورید ما دارای دوازده سال سابقه و دفتر در آمریکا دبی و ایران هستیم که میتوانید با ما در ارتباط باشید.

همچنین فریب افرادی که در آمریکا یا کانادا دفتر فیزیکی ندارند و با اسکایپ با شما صحبت میکنند را نخورید از صحت ثبت سایت در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد  مطمئن شوید.

تبصره  قابل توجه: سایر شرکت ها کالای شما را گارانتی نمیکنند و کلیه هزینه دهای گمرک را از شما میگیرند و در صورت مفقود شدن کالا وجه شما را مسترد نمیکنند.

 بسته های ارسالی از امریکا  به چه روش ارسال خواهند شد :

 ارسال ترنزیت: این شیوه ارسال مناسب افرادی میباشد که تمایل به کاهش هزینه خرید دارند . کالاهای مشتریان  در بسته های ۱۶ کیلویی از امریکا به شعبه  شبکه طراحان گرافیک ایران در دبی ارسال میشود و نهایتا به  ادرس صاحب کالا در ایران ارسال میشود .

ارسال موردی : توسط مسافرین ایران از آمریکا به تهران ارسال و توسط پست پیشتاز به کلیه شهر ستان های ایران ارسال میگردد.جهت کالاهای بزرگ که امکان ورد پستی ندارد.


خرید کالا از آمریکا

اطلاعاتی که در خصوص پست کالا باید بدانید :

میزان هزینه پستی در آمریکا  توسط فروشنده سایت تعیین میشود و  شبکه طراحان گرافیک ایران هیچ دخالتی در تعیین ان نخواهد داشت و هزینه پستی این مسیر مستقیما به فروشنده کالای شما پرداخت خواهد شد. کالاها را میتوانید یک روزه اکسپرس سفارش دهید اما هزینه آن ها بالای ۲۰$ و ۳۰$ خواهد بود اما اگر به روش استاندارد ارسال شود اکثر موارد رایگان است به علت اینکه در آمریکا و کانادا داری چهار دفتر فیزیکی هستیم.
مدت زمان تحویل  کالا به  شبکه طراحان گرافیک ایران بسته به فروشنده و سرویس پستی انتخابی خریدار کالا دارد  و معمولا در سایت فروشنده این اطلاعات درج گردیده و خریدار میبایست قبل از خرید به این مورد دقت کافی داشته باشد.


تاخیر در تحویل توسط پست جمهوری اسلامی ایران ممکن است با تاخیر چند روزه همراه باشد اما ما شما را از ارسال مطلع و شماره ره گیری را به شما میدهیم
توجه کنید ماموران گمرک جمهوری اسلامی ایران حق دارند تا هر بسته و مرسوله مشکوکی را مورد بررسی قرار دهند پس مسئولیت آن به عهده شما است اگر کالای شما دارای مشگلی از لحاظ قوانین پستی داشته باشد.( چون کالا با سرویس پستی به ادرس شخصی خریدار ارسال میشود مسئولیت پیگیری کالا در پست ایران بر عهده خریدار میباشد)

خرید کالا از آمریکا

توجه مهم : از قیمت گیری تلفنی خودداری کنید فقط جواب درخواست های براورد قیمتی پاسخ داده میشوند که از طریق ایمیل ارسال شوند.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خرید کالا از آمریکا و ارسال به ایران”

دیدگاهتان را بنویسید