Products

سایت دانلود وکتور رایگان

دانلود وکتور رایگان
دانلود وکتور رایگان
سایت لینک وکتور رایگان با کیفیت بالا

معرفی 15 سایت برای دانلود بهترین وکتورهای گرافیک

معرفی ۱۵ سایت برای دانلود بهترین وکتورهای گرافیک

 این نوشته حاوی ۱۵ وب­ سایت است. برای کمک به شما، برخی از بهترین وب سایت ها را در زمینه ی گرافیک های وکتور رایگان مورد بررسی قرار داده ایم.

۱- Vector Patterns

سایت Vector Patterns طرح های رایگان وکتور، طرح های فتوشاپ و طرح های یکپارچه­ای را به طراحان ارائه می دهد که می توانند در پروژه های وب مورد استفاده قرار گیرند.

۲- Vector Tuts

Vector Tuts سایتی بسیار شناخته شده برای مدرسین طراحی در زمینه­ ی چگونگی ایجاد وکتورهاست.

۳- Vecteezy

Vecteezy  مکانی است برای به اشتراک گذاری وکتورهای هنری رایگان شما و منابع دیگری که به وکتور مربوط می شود (vector-related). در این جا شما می توانید به کاوش و تبادل نظر در مورد کارهای دیگر هنرمندان از سراسر جهان بپردازید و یا تنها آن چه را که برای پروژه­ ی بعدی­تان تا حدودی مجانی است، بیابید.

۴- Qvectors

“حرف کیو برای کیفیت است”! (Q for Quality). این سایت با ارائه­ ی تنها گرافیک های وکتورِ باکیفیت برای دانلود  نشان می­دهد که کیفیت، هدف اصلی آن هاست.

۵- Free Vectors

سایت FreeVectors.net در سال ۲۰۰۷ ایجاد شد. هدف از ایجاد این سایت ایجاد یک فهرست / کاتالوگ (index/catalogue) رایگانی است که  برای استفاده­ ی گرافیک های وکتور به سهولت قابل جستجو باشد.

۶- Vector4free

در این سایت اکنون بیش از ۲۵۰ گرافیک وکتورِ رایگان برای دانلود موجود می باشد و این عدد به سرعت در حال افزایش است!

۷- Cool Vectors

همان طور که از اسمش پیداست سایتی ا­ست برای وکتورهای “باحالِ” (cool) رایگان و قابل دانلود.

۸- Dezignus

Dezignus.com بهشت طرح های مجانی­ست. یک سال قبل به عنوان یک مکان تفریحی (playground) بنا نهاده شد! و امروز Dezignus اجتماعی دوستانه و در حال رشد از افرادی است که به طراحی گرافیک علاقه دارند.

۹- Blog.SpoonGraphics

Blog.SpoonGraphics یک وبلاگ طراحی شخصی و مکان تفریح دیجیتالی­ای متعلق به آقای Chris Spooner می باشد.­

۱۱۰- Vector Portal

Vectorportal  مجموعه­ی عظیمی است از وکتورهای رایگانی که استفاده کنندگان می توانند آزادانه از آن ها برای پروژه های تجاری و شخصی­شان استفاده کنند. این سایت در طول ۵ سالی که از ایجادش می گذرد در رأی گیری هایی که توسط سایت های مختلف طراحی گرافیک انجام شده، به دفعات به عنوان یکی از ۱۰ منبع وکتور رایگان قرار گرفته است.

۱۱- Vector Junky

vectorjunky.com نمایشگاه آنلاینی از گرافیک های وکتور رایگان می باشد. تمامی تصاویری که در این سایت وجود دارند برای استفاده­ی شخصی رایگان هستند به علاوه­ی تعداد زیادی از آن ها که برای استفاده­ی تجاری نیز رایگانند.

۱۲- garcya

مجموعه ای کوچک و در عین حال باکیفیت از وکتورها.

۱۳- freevectordownload

سایت FreeVectorDownload مرکز نمایش هنرِ طراحی و گرافیک های وکتور رایگان می باشد. این سایت به اشخاص و شرکت ها اجازه می دهد که کارهایشان را به تمام دنیا نشان دهند. اگر می خواهید نمایی از کارهایتان را نمایش دهید، یا که اگر گرافیست / توسعه دهنده­ی وبی (Graphics / Web developers) هستید که در جستجوی گرافیک های وکتورِ دارای حق امتیاز و البته با کیفیتِ بالا هستید، اینجا بهترین مکانی است که در جستجوی آنید.

۱۴- Easyvectors

این سایت حاوی تعداد زیادی گرافیک های وکتور ساده می باشد که به طور روزانه آپدیت می شود.

۱۵- patternhead

Patternhead وب سایتی است حاوی طرح های وکتور با کیفیت بالا.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “سایت دانلود وکتور رایگان”

  1. Graphiciran گفت:

    همچنین سایت های http://www.freevectors.net و سایت دیگر : http://www.vector.me  به این دایرکتوری افزوده میشوند

  2. Behrang Namdari گفت:

    وبسایت http://www.freepik.com هم من به این لیست اضافه می کنم.یکی از سایت های پرطرفدار با آرشیوی کامل در زمینه ی دانلود رایگان تصاویر وکتور .

دیدگاهتان را بنویسید