Products

رنگ در طراحی جعبه دارویی

بسته بندی جعبه دارو
بسته بندی جعبه دارو
بسته بندی جعبه دارو
طراحی جعبه های دارویی

طراحی جعبه های دارویی

تولید جعبه های دارویی نیاز به دانش طراحی دارد و تولید انواع جعبه های مقوایی با گرماژ مختلف نیز بخشی از آن است که با استفاده دستگا ه های کالیبره و کاتالوگ های رنگ پنتون تولید جعبه های دارویی ، بهداشتی ، استاندارد و بدون خطا میشود ، برخی روی انواع مقوا پشت سفید یا ایندر برد تولید میگردد و در این صنعت تولید کنندگان از کارتن ۳ لا و ۵ لا به صورت لمینتی نیز استفاده میکنند. مسلما صاحبان صنعت دارو می دانند در خصوص طراحی قالبسازی چاپ و تولید جایی برای خطا وجود ندارد ، بدین منظور شبکه طراحان گرافیک ایران با فروش سیستم های برنامه های مدیریتی و کنترل مدیرت رنگ امکان خـطا را در مجموعه شما به حداقـل میرساند ، لذا شما با اطمینان خاطر می توانید جعبه های تولید شده را در دستـگاه کارتونینگ خود استفاده نمائید .

ما در حال حاضر سیستم های مدیرت رنگ شامل تنظیم مانیتور و ال سی دی – همچنین گاید های طراحی پنتون آمریکا را در بخش فروشگاه اینترنتی به فروش میرسانیم جهت خرید به فروشگاه سایت مراجعه نمایید. در زیر دو  لینک کاربردی دیگر هست که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر آنها را نیز مطالعه نمایید.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رنگ در طراحی جعبه دارویی”

دیدگاهتان را بنویسید