Products

فراخوان پوستر Heroes ایتالیا 2016

فراخوان پوستر Heroes ایتالیا 2016
فراخوان پوستر Heroes ایتالیا 2016
فراخوان پوستر Heroes ایتالیا 2016

فراخوان پوستر Heroes ایتالیا ۲۰۱۶

فراخوان پوستر Heroes ایتالیا ۲۰۱۶ این بار ششمین رقابت خود را آغاز کرد این مسابقات سالانه از سال ۲۰۱۰ شروع شده و اکنون این فرصت برای طراحان خوش ذوق ایرانی هست تا در این روادید شرکت کنند. شرکت در این رقابت برای همه طراحان گرافیک از سر تا سر دنیا آزاد است و محدودیت سنی قومی و مذهبی ندارد.

شما میتوانید به صورت انفرادی و یا گروهی شرکت کنید و تا ۳ اثر هنری امکان ثبت دارد.آثار برگزیده در کاتالوگ ویژه نمایشگاه به چاپ خواهد رسید.متقاضیان باید  فرم الکترونیکی آنلاین شرکت در مسابقه را از طریق سایت کامل کنند ، توضیحات لازم در خصوص طرح ارسالی این پوستر با ۵۰۰ کلمه به انگلیسی میبایستی شرح داده شود.
شرکت در مسابقه به معنی پذیرش کل قوانین می‌باشد.لطفا از ارسال کارهای کپی خودداری کنید و حقوق کپی رایت را رعایت نمایید.انجمن پلاگ ایتالیا آثار کپی شده را حذف میکند.آثار نباید شامل هر گونه امضا یا نشانه باشند.

سایت انجمن فرهنگی پلاگ ایتالیا

شرایط شرکت در فراخوان پوستر هیروز ایتالیا :
• اندازه پوستر : (size: 50×۷۰ cm – 150dpi (2953×۴۱۳۴ pixels
• حداکثر سایز فایل ۵MB باشد و در سایت www.posterheroes.org آپلود گردد.
• طرح عمودی باشد و توضیحات هر طرح حداکثر ۵۰۰ کلمه باشد.
• فرمت مورد قبول JPG یا PDF است

وب سایت رسمی فراخوان
آثار برگزیده در سایت پوستر هیروز به نمایش در می آید و همچنین در شبکه های اجتماعی آنهامانند (Facebook, Twitter, Youtube) در عین حال امکان نمایش آثار در گالری های فیزیکی نیزدر صورت امکان برگزاری خواهد بود.

posterheroes 2016

posterheroes 2016

هیات داوران از متخصصین بین المللی در هنرهای طراحی و ارتباطات تشکیل شده‌اند ده گروه داور بین‌الملی به نام‌هایJekyll & Hyde Studio- Dylan Jones – Behnam Raeesian – Ale Giorgini -Clim – Aaron Kohn – Bravo – Christopher Scott -Valeria Bucchetti- Mario Eskenaziبه داوری این رقابت می‌پردازد.معیار ارزیابی برای انتخاب پوستر های برتر شامل اصالت، کیفیت در رابطه با اثر بخشی از پیام همچنین جنبه های عاطفی بیان شده توسط پوستر خواهد بود.

مشاهده رزومه داوران بین المللی

poster heroes 2016

poster heroes 2016

داوران فراخوان فراخوان پوستر Heroes ایتالیا ۲۰۱۶ پس از بررسی آثار ارسال شده نهایت ۴۰ اثر را منتخب خواهند کرد.و انجمن پلاگ نیز نام آثار را تغییر میدهد تا داوران نتوانند اسامی شرکت کنندگان را شناسایی کنند.
پوستر انتخاب شده تا پایان نوامبر ۲۰۱۶ اعلام می‌گردد.و انجمن پلاگ تضمین میکند تا داوری و مدیریت آن با صحت کامل انجام شود.
مهلت ارسال آثار از تاریخ ۲۳ تیر ماه آغاز و تا ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۵ ادامه دارد.

دانلود کاتالوگ مسابقه

یکی از ۸ پارتنر و اسپانسر های فراخوان پوستر Heroes ایتالیا ۲۰۱۶ همانطور که مشاهده میشود favini است که میتوانید از طریق لینک زیر سایت آن را مشاهده کنید این گروه به دنبال کشف استعداد های دانش آموزان علاقمندان به هنر گرافیک و طراحان گرافیک است که بتوانند به نحو شایسته این پوستر فراخوان را طراحی کنند که فاوینی نقش مهمی در این روادید دارد.همچنین شبکه طراحان گرافیک ایران IGDN برای سومین بار اسپانسر این مسابقه میباشد که قبلتر در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ نیز حامی این روادید بوده است در عین حال یکی از طراحان خوب کشورمان آقای بهنام رئیسیان نیز از جمله داوران این مسابقه در سال ۲۰۱۶ است.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “فراخوان پوستر Heroes ایتالیا ۲۰۱۶”

  1. پولاد مرادی گفت:

    از سال ۲۰۱۰ شروع شده و اکنون این فرصت برای “طراخان” خوش ذوق ایرانی هست

    با سلام در جمله ی درج شده غلط املایی مشخص شده را اصلاح نمایید . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید