Products

فراخوان مسابقه تصویرسازی کتاب

فراخوان مسابقه پوستر
فراخوان مسابقه پوستر
فراخوان مسابقه پوستر

این رویداد هنری با برگزاری مسابقه تصویرسازی کتاب و برگزاری نمایشگاه “دریچه‌ای برای برقراری ارتباط هنرمندان با مخاطبان جهانی” دریچه‌ دیگری را روی مخاطبان و تالیف کتاب هنری می‌گشاید.

این مسابقه تصویر سازی در جستجوی بهترین آثار هنری رئالیسم تخیلی در ۵ بخش فانتزی، ترسناک، داستان علمی و آثار منتشر نشده است. ضمنا تمامی تکنیک‌ها مانند استفاده از رنگ روغن، فوتوشاپ، مداد رنگی و غیره مورد قبولاین رویداد هنری است.
گفتنی است تصاویر باید در فرمت JPG,BMP,GIF,PNG ارائه شده و حجم فایل‌ها نباید کمتر از ۱ MB باشد، در اندازه ارائه آثار محدودیتی وجود ندارد.
هر هنرمند می‌تواند حداکثر تا ۱۰ اثر که رزولوشن بالا داشته و حداکثر ۱۸ ماه از خلق آن گذشته است را به مسابقه ارسال نمایند.
شرکت برای تمامی هنرمندان از سراسر جهان آزاد و ضمنا هزینه شرکت برای هر بخش ۱۰ دلار است.
هیئت داوران پس از بررسی آثار به نفر اول ۲۰۰۰ دلار ( به همراه نمایش اثر در روی جلد مجله)، نفر دوم ۱۰۰۰ دلار و نفر سوم ۵۰۰ دلار به عنوان جایزه اهدا می‌نماید. در بخش مسابقه اینترنتی نیز به نفر برگزیده ۵۰۰ دلار اهدا می‌گردد.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ جمعه ۱۳ آذرماه سال جاری به سایت این مسابقه تصویر سازی به آدرس  http://www.infectedbyart.com/contestdetails.asp?cid=26 مراجعه نمایند.

منبع : http://www.honaronline.ir/

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان مسابقه تصویرسازی کتاب”

دیدگاهتان را بنویسید