Products

فراخوان طراحی لوگو WOLDA 2017

فراخوان طراحی لوگو 2017
فراخوان طراحی لوگو 2017
فراخوان طراحی لوگو 2017

فراخوان طراحی لوگو ۲۰۱۷

فراخوان طراحی لوگو WOLDA 2017

مجله علمی پژوهشی و انجمن پژوهشگاه علوم و فنون فرهنگی و اطلاع رسانی . مجله ی وولدا، ۱۳۹۱-۱۳۹۶

آخرین مهلت ارسشال آثار به فراخوان : ۴ سپتامبر ۲۰۱۷

همه دسته ها برای دانش جویان در  دسترس هستند.

در سال ۲۰۰۶، مارو پاستور، طراح مبتکر میلان و همکارانش در طراحی دیزاین کاکائو ،(“cacao design”)، کتابخانه الدا بوکس (Eulda Books) را با هدف تحسین کارهای برجسته طراحی کرده است.

۲۰۰۶ : اولین رقابت وولدا – سالانه ی طراحی لوگوی اروپایی در سال ۲۰۰۶ برگزار شد.

۲۰۰۸ : در سال ۲۰۰۸ رقابت های وولدا به نام سالانه ی جهانی لوگوی ولدا تغییر یافت. این رقابت ها تا سال ۲۰۱۰ ادامه داشت و موفقیت بزرگی داشت، چرا که آرم ها از سراسر جهان به آن راه می یافت. نتایج به صورت سالیانه منتشر شد.

۲۰۱۰ : در پایان سال ۲۰۱۰، مورو پاسترو به خاطر پروژه های طراحی اش، به تعهد خود نسبت به وولدا پایان داد و با شرکای خود در آژانس طراحی دیزاین “کاکائو” در میلان کار کرد. از آن زمان تاکنون فعالیتهای وولدا بیشتر نشده است.

همزمان با موفقیت در بخش رسانه های اجتماعی از همان آغاز، والتا تعداد زیادی از دوستان خود را در بخش رسانه های اجتماعی مانند توییتر، لینکدین و فیس بوک بکار گرفت.

حتی امروز، بیش از شش سال پس از آخرین رقابت وولدا، تعداد دوستان در بخش رسانه های اجتماعی در حال افزایش است.

تأیید بیش از ۱۰۰ سازمان طراحی در سراسر جهان ویژگی های ویژه ی جایزه وولدا این است که بیش از ۱۰۰ سازمان طراحی در سراسر جهان آن را تأیید کرده اند.

وولدا، در سال ۲۰۱۷، دوباره راه اندازی خواهد شد. این راه اندازی توسط روبرت کوپر، طراح سرمقاله، سازماندهی شده است. او در برگذاری مسابقات بسیار با تجربه است. وی از سال ۲۰۱۰ ، (ICMA)، یک رقابت طراحی گرافیک بین المللی را برای رسانه های شرکتی، لوازم التحریر، لوگو و کتاب، سازماندهی کرده است. ICMA هفتم، ۴۱۶ نشریه ۴۱۶ از ۱۶ کشور را پذیرفت. فعالیت های بخش رسانه های اجتماعی تشدید خواهد شد. وب سایت wolda.org نیز مجددا راه اندازی می شود.

وولدا تحت چارچوب های انجمن بین المللی  طراحی اصلاحی (ویرایشی) و تحقیق سازماندهی خواهد شد. این سازمان در حال حاضر ICMA را سازماندهی می کند.یانیه مأموریت وولدا یک رقابت بین المللی برای لوگو و نوشت افزار است. هدف وودا، تقدیر از بهترین کار دنیا در زمینه ی طراحی لوگو و لوازم التحریر است.

و آخرین نکته این است که رقابت ها تلاش می کند بین طراحان گرافیک در سراسر جهان، ارتباط برقرار کند.رابط شما با افراد موردنظرتان در بخش رسانه های اجتماعی، نوربرت کوپر و کریستیان بان خواهد بود. اگر سوالی دارید، بهتر است به این آدرس ارسال کنید:

شماره ی تلفن نوربرت کوپر: + 49 21 59 91 16 15    پست الکترونیک: nkuepper@wolda.org

جایزه فراخوان طراحی لوگو ولدا

جایزه فراخوان طراحی لوگو ولدا

جوایز اصلی: طلا، نقره و برنز هیئت منصفه در مورد جوایز طلا، نقره و برنز تصمیم خواهد گرفت.

دستاورد های برجسته فردی: جایزه برتری علاوه بر جایزه های اصلی، “جایزه ی برتر” برای موفقیت های فردی نیز وجود دارد. این جوایز – مانند جوایز اصلی – در فهرست برندگان قرار دارند.

کارهای انتشاراتی که توسط هیئت منصفه برای دریافت جوایز انتخاب می شوند، در  کتاب سال منتشر می شود که برای دانلود به عنوان PDF قابل استفاده است. انتشار این کتاب در فیس بوک، توییتر و لینکدین نیز برنامه ریزی شده است.

دسته بندی ها:

دسته ۱: لوگو/ علامت(سمبل)/ علامت تجاری جدید

دسته ی ۲: طراحی مجدد لوگو/ سمبل/ علامت تجاری

رده ی ۳: لوگو هویت و حداقل ۳ عنصر هویت

همه دسته ها برای ارسال های دانش آموزان آزاد است.

دوره مسابقه: شما می توانید کارهای خود را بین ۱ ژانویه ۲۰۱۱ تا ۳۱ اوت ۲۰۱۷ به ما ارائه کنید.

مهلت: ۴ سپتامبر ۲۰۱۷ اظهارنامه های کوتاه: کار می تواند تا تاریخ ۳۰ سپتامبر  ارسال شود:

اطلاع از برندگان.

فهرست برندگان در آینده در وب سایت www.wolda.org دسامبر ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد: در ماه دسامبر، همه شرکت کنندگان از طریق ایمیل خود از نتایجشان، مطلع می شوند.

ژانویه ۲۰۱۸ : در پایان ماه ژانویه، گواهی نامه ها توسط ایمیل ارسال می شود.

هزینه شرکت: رده ی ۱ و ۲ : ۳۵ یورو برای هر لوگو رده ی۳ : ۱۵۰ یورو برای هویت

دانش آموزان نصف پرداخت می کنند. فاکتور: شما برای درخواست فاکتور به آدرس  mail@wolda.org ، ایمیل بفرستید.

آدرس دقیق پرداخت خود را به ما بدهید. شرکت در اتحادیه اروپا: ما نیاز به شماره شناسه مالیات بر ارزش افزوده شما داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد این شماره:en.wikipedia.org/wiki/VAT_identi fi cation_number

پرداخت: به سادگی با پی پال از طریق وب سایت www.wolda.org پرداخت کنید. پرداخت بانکی، امکان پذیر است.

شما جزئیات بانک را در فاکتور پیدا خواهید کرد. چک های پرداخت در عرض ۱۴ روز پس از دریافت صورتحساب، مجاز نیستند.

این گواهی نشان دهنده آرم و رده ی است که برنده شده است، و در ادامه ی آن، امضاء هر عضو هیئت منصفه ثبت می شود. سند نشان داده شده در اینجا فقط یک نمونه است.

مدیر هنری کریستین باون، GreyWorks Copenhagen

مایک کونتین مدیر کل، Das Amt Kiel

رینهارد سرجر مدیر خلاق، Publicis انتشارات Erlangen

ویدیو از کاترینا ریتان

وبلاگ نویسی

متن سخنرانی آموزش. وین

امبرهاد گرگ استاد ارتباطات بصری AMD مونیخ

مایکل آدامز طراحی مجله Zurich

مدیر خلاقIlga Tick، گالیم هامبورگ

کلودیا اوسترگرینگ، کلودیا استرگرلینگ طراحی لوکزامبورگ

نماد گروه راندرو فاوستینو سائوپائولو

آنا مستاگ، ادیتور ارشد Mercatorfonds بروکسل

جایزه ی برتر  ما با این ترتیب از گوجه فرنگی Košir و یا جایزه ی برتر وولدا برای طراحی نمونه و مفهوم در لوگو، گروه لوگوهای ۴۱۹ و هویت ها در گروه هشتم وولدا اعطا می شود  – لوگو طراحی جهانی در سال ۲۰۱۷ افتتاح شد. این رقابت ها در سال ۲۰۰۶ میلان، ایتالیا، تاسیس شد و در حال حاضر توسط انجمن بین المللی ویرایش و طراحی و تحقیقات آلمان برگزار می شود.

جوایز برتر در سه دسته ارائه می شوند: لوگوهای جدید، طراحی مجدد لوگو و هویت. ولدا یک رقابت بین المللی برای لوگو و لوازم التحریر است. هدف وردا برای احترام به بهترین کار دنیا در زمینه طراحی لوگو و لوازم التحریر است. وولدا دارای بیش از ۱۰۰ سازمان طراحی در سراسر جهان است. انتشار کتاب ها و مجلات، در وب و در بخش رسانه های اجتماعی با هدف تبادل نظر های خلاقانه صورت می گیرد.

قسمت بالا،  آرم(لوگو) را نشان می دهد. و در بطن آن توضیحاتی به زبان انگلیسی است. لطفا مشخص کنید کدام لوگو را طراحی کرده اید.

لطفا آدرس خود را در هر صفحه قرار دهید . ۱.۲.۳

نام و لوگو از هنر و زبان سنتی ژاپنی الهام گرفته شده است. نام “Yatai” به معنی آشپزخانه خیابانی است. این پرتره از عروسک طلسم “kokeshi” الهام گرفته شده است و هنر اریگامی شکل هندسی لوگو را تغییر داده است.

آدرس:

Marketsquare Antonigade 11 1106 Copenhagen Denmark cfh @marketsquare.dk

رنگ های روشن به زندگی خیابانی مدرن توکیو اشاره دارند. جانس راهبک، بهترین توصیف شده به عنوان شخصی پرشور، کاریزماتیک، خوش بین و بسیار صمیمی توصیف شده است و این لوگو ، تصویری انتزاعی از اوست.

آدرس:

Marketsquare Antonigade 11 1106 کپنهاگ دانمارک cfh

ایمیل:

marketsquare.dk

دسته بندی ۱: در بخش لوگوها (آرم)، تنها آرم مربوطه قابل قبول و توضیح است، به این معنی که هیچ نمونه ای از برنامه را نمی توانید توضیح دهید.

دسته ۲: لوگوی قبل و بعد طراحی مجدد را نشان می دهد.

تعداد ورودی ها: تعداد لوگوهایی که شرکت می دهید محدود نیست. ایمیل: ارسالی های خود را به آدرس: mail@wolda.org بفرستید. ما تأییدیه ارسال شما را از طریق ایمیل برایتان ارسال می کنیم.

مشارکت در گروههای ۱و ۲: لوگوها

دسته ۱: لوگو / نماد / علامت تجاری – دسته جدید ۲: طراحی مجدد لوگو / نماد / علامت تجاری

لطفا یک صفحه قالب افقی را برای هر آرم (لوگو)ایجاد کنید:

مشارکت در رده ۳: هویت

در رده هویت – لوازم التحریر – تمام تجهیزات را می توان ارسال کرد – اما فقط به عنوان Pdf، نه با نمونه های اصلی. در این رده، هیئت منصفه یک بخش را بر اساس صنعت یا اندازه شرکت سازماندهی می کند.

لطفا صفحه های قالب بندی شده افقی را ایجاد کنید. حداکثر ۳ و حداکثر ۲۰ صفحه می تواند در هر مورد از لوازم التحریر ارائه شود. هزینه اشتراک عمومی: ۱۵۰ یورو.

لطفا درخواست خود را به mail@wolda.org ارسال کنید

شما یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد.

فیسبوک فراخوان سالانه ولدا

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان طراحی لوگو WOLDA 2017”

دیدگاهتان را بنویسید