Products

فراخوان جشنواره انیمیشن «هیروشیما»

فراخوان جشنواره انیمیشن
فراخوان جشنواره انیمیشن
فراخوان جشنواره انیمیشن

فراخوان جشنواره انیمیشن

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن عشق و صلح «هیروشیما» ژاپن فراخوان داد.
فراخوان جشنواره انیمیشن مختص رقابت انیمیشن‌های کوتاه است. فیلم‌های انیمیشن تا مدت زمان ۳۰ دقیقه که پس از اول آوریل ۲۰۱۴ ساخته شده باشند؛ امکان شرکت در این جشنواره را دارند.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره از اول فوریه تا اول آوریل ۲۰۱۶  ( ۱۲ بهمن ۹۴ لغایت ۱۳ فروردین ۹۵ )مهلت ثبت‌نام دارند. دسترسی به فرم ثبت‌نام و اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت جشنواره به نشانی: http://hiroanim.org  امکان‌پذیر است.
جشنواره بین‌المللی انیمیشن عشق و صلح «هیروشیما» ۱۸ تا ۲۲ آگوست ( مردادماه ۱۳۹۵)  در ژاپن برگزار می‌شود.شبکه طراحان گرافیک ایران به کلیه انیمایتورهای ایرانی توصیه میکند تا در فراخوان جشنواره انیمیشن شرکت کنند.

رشته گرافیک کامپیوتری

در این جشنواره حامیان بزرگی چون آسیفا به چشم میخورد و مشخص است که اتفاقات مهمی در حال وقوع است.در صورت نیاز به اطلاعات به انجمن انیمیشن ایرانآسیفا در سایت ما جستجو کنید.

این فراخوان جشنواره انیمیشن به علت موقعیت خاص و برگزار کنندگان حرفه ایی و معتبر موقعیت خوبی برای محک زدن شما که در حوزه موشن گرافیک کار میکنید است ! همیشه با ایده های خلاق و کیفیت بالای اجرا میتوانید سکوی مسابقات را از آن خود کنید.آیا برای نیل به این هدف مشگلی دارید ؟ شبکه طراحان گرافیک ایران حامی کلیه طراحان ایرانی آماده کمک به شما دوستان میباشد.

فراخوان مسابقات طراحی گرافیک

فراخوان مسابقات طراحی گرافیک

لطفا برای اطلاع رسانی وسیع تر این صفحه را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگزارید تا دوستان شما هم از این روادید مهم مطلع شوند و ما را نیز در امر اطلاع رسانیشانزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن ژاپن کمک کرده باشید.

پس از پایان فراخوان جشنواره انیمیشن ژاپن اخبار ان در همین سایت منتشر خواهد شد و به برسی برندگان این فراخوان خواهیم پرداخت.

امیدوار هستین از ایران چندین برگزیده درشانزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن داشته باشیم

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان جشنواره انیمیشن «هیروشیما»”

دیدگاهتان را بنویسید