Products

فراخوان بین المللی 2018 Communication Arts

فراخوان بین المللی 2018 Communication Arts
فراخوان بین المللی 2018 Communication Arts

فراخوان طراحی و تبلیغات هنر ارتباطی ۲۰۱۸

مسابقه هنری مجله هنر ارتباطات ، از طراحان سراسر جهان دعوت به شرکت در این رویداد هنری ۲۰۱۸ می کند. این مسابقه یکی از معتبرترین مسابقات برای خلاقیت در طراحی گرافیک و تبلیغات در سراسر جهان می باشد.

جوایز شرکت در فراخوان هنری هر برنده در این مسابقه ، یک جایزه شخصی و گواهینامه برای شرکت ها، افراد و مشتریان دریافت خواهد کرد.

شرایط شرکت در جشنواره هنری

۱- هر پروژه طراحی یا تبلیغاتی که برای اولین بار از می ۲۰۱۷ تا می ۲۰۱۸ چاپ و یا منتشر شده است واجد شرکت در این فراخوان است. هر رقابت شامل چندین دسته مختلف است: ۱۵ بخش در رشته طراحی و ۱۳ بخش در رشته تبلیغاتی وجود دارد ، که شما هنگام ارسال آثارتان در سایت اصلی انتخاب خواهید کرد.

زمانبندی شرکت در فراخوان طراحی طبق گزارش مجله خبری ایشومر ، آخرین مهلت شرکت در این رویداد هنری و ارسال آثار تا ۱۸ می ۲۰۱۸ خواهد بود. هزینه شرکت در مسابقه هنری هزینه شرکت در این جشنواره هنری بین المللی از ۴۵ دلار برای هر ورودی در هر رشته شروع می شود و هزینه شرکت در مسابقه بسته به نوع رقابت و نوع کار متفاوت است.

هزینه های شرکت برای دانشجویان پایین تر است. به آثاری که بعد از تاریخ ۵ می ۲۰۱۷ ارسال می شوند،۱۰ دلار هزینه ارسال می گردد. برای آگاهی بیشتر در مسابقه و ارسال آثار هنری برای شرکت در این مسابقه لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید: www.commarts.com

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان بین المللی ۲۰۱۸ Communication Arts”

دیدگاهتان را بنویسید