Products

فراخوان بین المللی گرافیک تایوان ۲۰۱۵

فراخوان بین المللی گرافیک
فراخوان بین المللی گرافیک ۲۰۱۵
فراخوان مسابقه‌ی بین المللی جایزه دیزاین گرافیک ۲۰۱۵ تایوان

فراخوان بین المللی گرافیک ۲۰۱۵

Taiwan International Graphic Design Award 2015

فراخوان بین المللی گرافیک : این مسابقه  زیر نظر وزارت بازرگانی چین و همچنین با همکاری انجمن بین المللی مجامع طراحی گرافیک ایکوگرادا ICO-D و انجمن طراحان گرافیک ژاپن JAGDA و چند سازمان بین المللی دیگر در تایوان برگزار می شود. لذا از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و شبکه طراحان گرافیک ایران اکیدا توصیه میکند تا طراحان ایرانی در این فراخوان بزرگ شرکت کنند و اثار خود را در زمینه انواع طراحی های نشانه ، لوگو ، آرم ، برند و هویت های سازمانی ارسال نمایند.

توجه کنید که مسابقه ی بین المللی جایزه دیزاین گرافیک ۲۰۱۵ تایوان در ۲ بخش تخصصی طراحی پوستر و CI Design (هویت سازمانی) طراحی شده و برگزارکنندگان به دنبال آثاری خلاق در این دو بخش هستند.پس با تفکر و خلق ایده های جدید نشان دهید تا طراحان ایرانی خلاقترین هنرمندان در جهان هستند. شرکت در این فراخوان برای تمامی طراحان در سرتاسر جهان آزاد است و شما از هر قوم یا ملیتی که باشید میتوانید در ان شرکت کنید.جالب توجه که محدودیتی در تعداد آثار ارسالی نیز وجود ندارد و هر تعداد اثر چه به صورت فردی یا گروهی می توانید ارسال نمایید. پس سری به رزومه حرفه ایی خود بخش طراحی پوستر و طراحی لوگو بزنید و گلچین کارهای خود را به این فراخوان بین المللی گرافیک ارسال کنید. در عین حال مبلغ برای حق ورودی نباید پرداخت کنید و این مسابقه بین المللی کاملا رایگان است.آثار خلق شده شما دوستان باید بعد از تاریخ June 30, 2013 طراحی شده باشد تا به فراخوان بین المللی گرافیک تایوان راه پیدا کند.

Taiwan International Graphic Design Award 2015

Taiwan International Graphic Design Award 2015

آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۱۷, August 2015 می باشد.

جوایز نیز با بیش از ۱۰ عنوان ویژه اعلام شده است که نزدیک ۲۰ برگزیده به همراه خواهد داشت که لیست کامل آن را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

لینک آدرس سایت فراخوان جهت ثبت نام و ارسال آثار : http://www.tigda.org.tw/en/index.aspx

منبع خبر سایت ایکو – دی : http://www.ico-d.org/connect/events/events/811.php

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “فراخوان بین المللی گرافیک تایوان ۲۰۱۵”

  1. maryam گفت:

    آخه چرا تایوان باید اینقدر مهم باشه تو گرافیک و کشور ما نباشه !

دیدگاهتان را بنویسید