Products

فراخوان بین المللی طراحی کانسپت اندرو ورلدز 2017

فراخوان بین المللی طراحی
Andreu World International Design Contest 2017
Andreu World International Design Contest 2017

فراخوان بین المللی طراحی کانسپت اندرو ورلدز ۲۰۱۷

رقابت کنندگان

رقابت هم برای دانشجویان و هم برای متخصصین طراحی، بدون محدودیت سنی آزاد است.

هدف

شرکت کنندگان برای شرکت در این رقابت باید یک آیتم از مبلمان صندلی یا میز را طراحی کنند که ترکیبی از کلیه مشخصات مورد نظر شرکت اندرو ورلد (برگزارکننده رقابت) که در جلسه توجیهی آن مطرح شده در ان رعایت و اجرا شده باشد وطراحی باید به گونه ای باشد که تمامی چالش های فنی و مرسوم مربوطه را حل کند.

شرایط و جلسه توجیهی

دانشجویان و یا متخصصین طراحی که علاقه مند به شرکت در این رقابت هستند می توانند شرایط و جلسه توجیهی را از طریق منوی “مسابقه / ۱۷” مشاهده کنند.

ثبت نام

پس از ثبت نام، یک پروفایل شخصی برای هر شرکت کننده ایجاد می شود. این پروفایل برای شناسایی هر هنرمند در وب سایت مسابقه در نسخه امسال وسالهای آینده به کار می رود. شرکت کنندگان می توانند فقط از طریق فرم ثبت نام موجود در وب سایت ما ثبت نام کنند.و تنها می توانندیک بار ثبت نام کنند و ثبت نام ایشان قابل انتقال به غیر نیست.

شرکت کنندگان جدید می توانند توسط تکمیل فرم موجود در منوی مدیریت کاربری وب سایت{کنترل پنل) ثبت نام کنند. پس از ثبت نام، ایمیلی حاوی یک لینک جهت تایید ثبت نام برای شما ارسال می شود.

پس ازآن می توانید با استفاده از رمز عبور شخصی خود وارد وب سایت شده و اطلاعات شخصی خود را
در بخش “ویرایش اطلاعات” در منوی “اطلاعات شخصی” اصلاح کنید و آن ها را ویرایش کنید.

ثبت نام

شرکت کنندگان می توانند پس از گرفتن اشتراک در سایت مسابقه روند ثبت نام را برای مسابقه ی طراحی بین المللی اندرو ورلد تکمیل کنند. هنگامی که وارد وب سایت می شوید می توانید کد اشتراک خود را (به عنوان مثال: ۲۰۱۷۰۰۰۱) از بخش کد های اشتراک در منوی ثبت نام در خواست کنید.

هر شرکت کننده باید برای هر پروژه ی ارائه ی شده یک کد اشتراک مجزا درخواست کند. می توانید هر تعداد کد اشتراکی که نیاز دارید درخواست کنید.

کد های اشتراک

هر طرحی که کد اشتراکی صادره توسط وب سایت اندرو ورلد راهمراه نداشته باشد از روند شرکت در مسابقه حذف خواهد شد. هر طرحی که با کد اشتراکی اشتباهی که در پایگاه داده اندرو ورلدز وجود نداشته باشد شرکت داده شود نیز حذف خواهد شد. حذف هر گونه اطلاعات شخصی در اسناد ارائه شده در طول دوره مسابقه نیز سبب محرومیت خواهدشد.

تمام مواد ارائه شده باید با کد اشتراکی اختصاص داده شده شناسایی شوند.

مدل ها
گزارشات فنی
سی دی یا یو اس بی
بسته بندی
سایر مواد مربوط به پروژه
پروژه

مواد ذیل می بایست توسط هر شرکت کننده ارسال شوند:

نمونه ی اولیه ی طرح پیشنهادی (مقیاس ۱:۵).
گزارش فنی، باید در ۲ تا ۴ صفحه ی یک رو در قطع A4 ارائه شود. برای پروژه های ارسال شده از ایالات متحده امریکا صفحات ۸ ½ * ۱۱ اینچی نیازست.
سی دی یا یو اس بی با طرح ها، نمودار ها، اسکچ ها و تصاویر مدل.
اهمیت خاصی به ایده های خلاقانه نو (بر مبنای مطالعه امکان سنجی) که به افزایش کیفیت محصول کمک می کنند اعطا خواهد شد. عوامل زیر مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت:

هزینه های تولید.
انطباق با توابع در نظر گرفته شده.
ارگونومی.
طرح ها باید به گونه ای ثبت شوند که تولید انبوه آن ها آسان باشد. تمامی محصولات باید اصلی و اورجینال باشند، یعنی نباید طرح های وایده ای موجود قبلی را منعکس کنند.

ارسال

تمام اسناد باید از طریق پست یا خدمات پیک ارسال شوند و یا به صورت حضوری تا قبل از تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ به دفاتر ما تحویل داده شوند.

اندرو ورلدز

c/ لس سس، ۷ Urb، اولیمار

۴۶۳۷۰ چیوا – والنسیا

اسپانیا

تلفن: +۳۴ ۹۶ ۱۸۰ ۵۷ ۰۰

یا صندوق پستی شکاره ۱۲۷،

C.P.46370 چیوا

والنسیا، اسپانیا

تلفن: +۳۴ ۹۶ ۱۸۰ ۵۷ ۰۰

پروژه های ارسالی از ایالات متحده امریکا را می توان از طریق آدرس ذیل تا قبل از تاریخ ۱۰ نووامبر ۲۰۱۷ فرستاد.

اندور ورلد امریکا

مسابقه طراحی سال ۲۰۱۷

۲۲۲ مرچندایز مارت

Ste 10-32

شیکاگو، ایلینویز ۶۰۶۴۵

تلفن: +۱ ۳۱۲ ۴۶۴ ۰۹ ۰۰

هزینه ارسال / بازگشت

هر شرکت کننده مسئول هزینه های ارسال پروژه ها و ارائه های خود می باشد. برای این که هزینه ارسال شامل گمرک نشود به این مورد دقت نمایید که هر چه ارزش تجاری پروژه بیشتر باشد، هزینه ی حمل و نقل آن نیز به تناسب آن گران تر خواهد بود.

برخی از شرکت های حمل و نقل برای محموله ها و مجموعه های بین المللی مدل ها، شرکت کنندگان را ملزم می کنند تا برای حمل و نقل یک شماره مشتری داشته باشند.

اندرو ورلد هزینه های ناشی از حمل و نقل، مالیات، گمرک و غیره را بر عهده نمی گیرد.

جوایز

جوایز زیر اهدا خواهند شد:

جایزه ۳۰۰۰ یورویی برای نفر اول.
جایزه ۱۰۰۰ یورویی برای نفر دوم.
این جوایز توسط هیئت داوران اهدا می شوند که متشکل از متخصصین در زمینه های گوناگون است: طراحی ،طراحی صنعتی، رسانه های اجتماعی و سایر زمینه های مربوط به فعالیت های خلاقانه.

هیئت ژوری همچنین حداکثر به ۴ نفر دیگر هدایای خاص و غیر مادی اهدا خواهند کرد.

جوایز

مراسم اعطای جوایز در دسامبر سال ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.

نتایج مسابقه

جوایز ممکن است بسته به تصمیم اکثریت ( یکی و نصفی) اعضای هیئت داوران به تنهایی اعلام شوند.

برندگان چند دقیقه پس از امضای هیئت داوران از نتایج آگاه می شوند.

کپی رایت

تمام پروژه های ثبت شده و آن هایی که با معیار های اندرو ورلد مطابق هستند و برای تولید مناسب می باشند در تصرف اندرو ورلد باقی خواهند ماند، و با توجه به استاندارد داخلی شرکت به طراحان آن ها حق امتیاز خوبی ارائه می شود.

اندرو ورلد همچنین پروژه های ارائه شده توسط برندگان نفر اول و دوم را در اختیار خواهد داشت و اندرو ولدز هیچ کونی تعهدی برای تولید مشابه آن را قبول نمی کند.

شرکت کنندگان تضمین می کنند که طرح متعلق به شخص خودشان بوده و با طرحی که به مسابقه ارایه می دهند، شرایطی را فراهم نمی آورند که به مالکیت معنوی و یا حقوق شخص ثالثی تجاوز شود به طوری که اندرو ولدز در قبا ل هر گونه نقض قانون یا تخلف در حقوق شخص ثالث از طرف شرکت کنندگان هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت.

شرکت کنندگان در این مسابقه تمام حقوق بهره برداری از تصاویر طرح های ارسالی، شامل حق استفاده، انتشار، پخش، تکثیر، استفاده در ارتباطات عمومی، تولید مجدد در اینترنت و یا هر رسانه ی سمعی و بصری دیگر را به اندرو ورلدز واگذار می کنند.

مسئولیت طراح

طراحان آثار ارسالی در قبال هر گونه ادعایی در زمینه تالیف طرح ها و سرقت هنری مسئول خواهند بود.

حوادث حمل و نقل

اندرو ورلدز هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه تاخیر و یا ضرر و زیان مربوط به پروژه های ارسالی در حین حمل و نقل بر عهده ندارد.

بازگشت پروژه

پروژه های ارسالی در تاریخ اول فوریه تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ به صاحبان خود بازگردانده می شوند (آدرس های زیر).

اندرو ورلدز

c/ لس سس، ۷ Urb، اولیمار

۴۶۳۷۰ چیوا – والنسیا

اسپانیا

تلفن: +۳۴ ۹۶ ۱۸۰ ۵۷ ۰۰

یا صندوق پستی شکاره ۱۲۷،

C.P.46370 چیوا

والنسیا، اسپانیا

تلفن: +۳۴ ۹۶ ۱۸۰ ۵۷ ۰۰

برای این کار باید شرکت کنندگان حداقل از سه روز قبل تحویل اطلاعات دهند تا اندرو ورلدز بتواند اقلام را برای ارسال و حمل و نقل بسته بندی کند.

هزینه های ارسال / بازگشت پروژه های ارسالی همچون حمل و نقل، بیمه، مالیات، گمرک و غیره هر شرکت کننده بر عهده خود شخص خواهد بود.

اندرو ورلدز نمی تواند هزینه ای را برای بازگرداندن پروژه ها قبول کند. عملیات بازگشت حداقل از سه روز قبل با شخص مسئول هماهنگ می شود تا پروژه ها برای حمل و نقل آماده شوند.

همچنین اندرو ورلدز قادر به تحمل هزینه پستی هم نخواهد بود. در صورتی که اقدامی توسط مالکان اثر انجام نشود هنگامی که مهلت تحویل پروژه ها تمام شود، این گونه در برداشت می شود که مسابقه دهنده اغماض کرده است و اندرو ورلدز هر گونه که صلاح بداند عمل می کند.

اصلاح قوانین

اندرو ورلدز حق اصلاح هر قانونی از جمله تاریخ و محل مراسم اعطای جوایز و یا جمع آوری آثار مسابقه ی طراحی بین المللی اندرو ورلدز را دارد.

اندرو ورلدز باید هر چه سریع تر تاریخ و مکان مراسم اعطای جوایز را به مسابقه دهندگان اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم جهت حضورشان صورت گیرد.

پذیرش قوانین

شرکت در مسابقه طراحی بین المللی اندرو ورلدز به معنی پذیرش کامل این شرایط توسط رقابت جو است. نقض هر کدام از این شرایط توسط شرکت کننده منجر به حذف اثر مربوط به آن شخص از دور مسابقه می شود.

این شرایط توسط دفتر اسناد رسمی تنظیم شده اند.

https://www.andreuworld.com
Deadline:  November 24, 2017  (۲۱۴ days left)

تاریخ  پایان مسابقه۲۴ نوامبر ۲۰۱۷

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان بین المللی طراحی کانسپت اندرو ورلدز ۲۰۱۷”

دیدگاهتان را بنویسید