ایده های بزرگ طلایی | قابل توجه طراحان خوش فکر جوان و ایرانی

ایده های بزرگ
ایده های بزرگ طلایی
ایده های بزرگ طلایی

ایده های بزرگ

 قابل توجه طراحان جوان ایرانی

شبکه طراحان گرافیک ایران در راستای بازسازی مجدد طرح های استراتژیک و برنامه ریزی خود از هنرمندان جوان در رده سنی ۱۸ سال تا ۲۶ سال دعوت به همکاری میکند.با توجه به اینکه اعتقاد داریم طراحان جوان همیشه خوش فکر هستند آماده پذیرش طرح های شما و ایده های بزرگ طراحان جوان از سر تا سر دنیا هستیم.شما هم اگر طراحی جوان هستید و ایده های بزرگ دارید ان را با ما مطرح نمایید.

هنگامی که افکار بزرگ به ذهن شما خطور می کند، از ذخیره کردن آن ها اطمینان حاصل کنید و به یادداشت ذهنی اکتفا نکنید، زیرا که ممکن است به دست فراموشی سپرده شوند پس سعی کنید یک دفترچه یادداشت و یا یک ضبط صوت کوچک به همراه داشته باشید، به ویژه در رختخواب برای مواقعی که افکار طلایی در حدود ساعت دو نیمه شب به ذهن شما خطور می کند.

ایده های بزرگ طلایی

ایده های بزرگ طلایی

هر طراح ایرانی که خوش فکر باشد میتواند به نوعی به شبکه طراحان گرافیک ایران کمک نماید.ما استقبال میکنیم از طرح ها و ایده های خلاق و جدید و تمایل داریم اعضا سایت نیز به ما در این مسیر کمک نمایند.لذا برای مطرح کردن پیشنهاد خود از طریق کلید ارتباط با ما سایت با ما در ارتباط باشید. نظر انتقاد پذیری هم برای رشد سازمانی بسیار مناسب است دوستان گرامی همانند همیشه میتواندد ما را با انتقاد های سازنده خود نیز کمک کنند.هنگامی که افکارتان در جایی ثبت شوند، شما به راحتی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید و آن را به کار بندید. افکار بزرگ مانند میوه فقط تا زمانی که تازه و شاداب باشند، قابل استفاده اند.

فلش مموری طرح شمش طلا

فلش مموری طلا

این فراخوان ویژه طراحان جوان است و مبلغ ۵ ملیون ریال جایزه نقدی و ۲ ملیون ریال جایزه غیر نقدی برای آن در نظر گرفته شده است و در عین حال فرد خلاق نیز موفق به دریافت تقدیرنامه رسمی از شبکه طراحان گرافیک ایران خواهد شد.این فراخوان از هم اکنون آغاز شده است و تا پایان خردادماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت و مراسم تقدیر از طرح برتر نیز همگام با تولد شبکه طراحان گرافیک ایران در تهران برگزاری و به اطلاع عموم خواهد رسید.

شرکت های وابسته سازمان ها و دوایر که تمایل به اسپانسرینگ دارند نیز میتوانند از طریق فرم تماس پیشنهادات خود را مطرح نمایند که در حال حاضر فقط جوایز نقدی و غیر نقدی مورد قبول واقع میشود و شبکه طراحان گرافیک ایران از قبول حمایت اطلاع رسانی معذور است.سال پرباری برای شما همراهان همیشگی آرزومندیم.

ارتباط با ما

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ایده های بزرگ طلایی | قابل توجه طراحان خوش فکر جوان و ایرانی”

دیدگاهتان را بنویسید

Products