Products

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG

انجمن طراحان گرافیک آلمان
انجمن طراحان گرافیک آلمان
انجمن طراحان گرافیک آلمان

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG : این سازمان اولین انجمن رسمی در کشور المان است . در سال ۱۹۱۹ میلادی این انجمن با نام Federation of German commercial artist شکل گرفت اما سر انجام در سال ۱۹۶۸ میلادی تغییر نام دار و نام جدید خود را با عنوان  Association of German graphic designer در کشور آلمان ثبت کرد. همچنین در سال ۲۰۰۹ میلادی تغییر دیگری در نام این انجمن گرافیک دادند و آن را با نام Professional Association of German communications designer معرفی کردند.

هدف از معرفی این انجمن برای دانشجویان که در کشور آلمان به دنبال تحصیل هستند و یا طراحانی که در آلمان حضور دارند است. لذل علاقمندان به عضویت با ما تماس حاصل نمایند تا کلیه مراحل عضویت برای متقاضی انجام گردد . زمان اخد مدرک عضویت ۲ هفته کاری میباشد و علاقمندان میبایستی درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما با ذکر کامل نام و اطلاعات تماس ارسال نمایند . شایان ذکر است این انجمن با دو انجمن مشابه خود متحد شد که به ترتیب i-dd و همچنین Designertag که با این استراتژی موفق به دست اورد های خوبی هم شدند که جای تامل و تفکر دارد ، البته پیشتر نیز مهمانان فرانسوی که از سوی انجمن گرافیک ایران دعوت شده بودند یکی از دلایل موفقیت جامعه و سازمان خود را اتحاد بیان کردند و حتی اشاره ایی داشتند که در ایران نیز این اتحاد ها باید تشکیل شود . ( منظور طرح کنوانسیون و اتحاد جامعه هنری ایران که در سال ۲۰۰۵ توسط پویا گلستانه مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران ارایه شده بود ) در این طرح تمامی کاندیدها پرزنت شدند و از ۲۳ برند برتر هنر گرافیک در ایران فقط ۹ سازمان با شبکه طراحان گرافیک ایران همکاری نا پیوسته داشتند !

مشاهده وب سایت i-dd مشاهده سایت Designertag سایت انجمن طراحان گرافیک آلمان

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG”

دیدگاهتان را بنویسید