Products

IGDN | گسترش روابط بین المللی

IGDN
فرصت های شغلی برای طراحان گرافیک
فرصت های شغلی برای طراحان گرافیک

IGDN | خبر گسترش روابط بین المللی

هنرمندان گرامی و همیاران همیشگی شبکه طراحان گرافیک ایران درود

شبکه طراحان گرافیک ایران

  IGDN دوستانی همچنون خانم نشاط فرخی آقای ساسان حبیبیان و سایر مشترکین … که مدت ۱۵ سال هست از طریق ایمیل و گروه آرتیست ایران ما را دنبال میکنید،اکنون همانطور که وعده داده بودیم و در اهداف و متون معرفی شبکه طراحان گرافیک ایران آمده است ،روابط بین المللی با سرعت بالایی پیشرفت کرده و حاصل ان دستتاوردهای بزرگی است که فرصتی را برای چالش بین گرافیست های حرفه ایی مهیا میکند !

اگر شما هم از طراحان با سابقه هستید و تمایل دارید تا رزومه های خود را متحول کنید مدارک بین المللی بگیرید ادامه تحصیل دهید و یا در نشریات معتبر بین المللی مقاله درج کنید ،با ما باشید تا زودتر به اهداف خود برسید.شبکه طراحان گرافیک ایران  اعلام کرد به دانش و امکاناتی دسترسی دارد تا بتواند موقعیت های خاص برای استادید دانشگاه و هیات علمی فراهم کند،همچنین پیشکسوتان محترم نیز همیشه تاج و سرور شبکه طراحان گرافیک ایران بوده و هستند و برخی سرویس ها افتخاری به آنها اعطا خواهد شد.

Iranian Graphic designer

این سازمان همچنین اعلام کرد IGDN سرویس های خاصی هم برای دانشجویان و طراحان تازه کار محیا کرده تا نخبه های آینده گرافیک ایران نیز بتوانند با سرعت بیشتری پیشرفت نمایند.چرا که متاسفانه سازمانی از این هنرمندان جوان حمایت نمیکند،همچنین بنا به قدردانی از برخی استادید و پیشکسوتان گرامی که در طول سال ها ما را همیاری کردند هدایایی ناقابل با هماهنگی های لازم ارسال میگردد که امید است نشان تشکر از مشارکت اجتماعی این فداکاران باشد.

در راستای اهداف جدید IGDN و فعالیت های کمیته عضویت و ساماندهی امتیازات جدید به بخش عضویت رسمی افزوده شد که از امتبازات فوق متقاضییانی که تاریخ عضویت معتبر دارند اسفاده خواهند کرد.

اگر شما هم ایده های جدید یا دوست دارید به ما کمک کنید همین امروز درخواست خود را برای استفادع از فرصت های شغلی پر کنید.

ما همیشه از ایده های جدید و دوستانی که اهداف اجتماعی دارند حمایت میکنیم.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “IGDN | گسترش روابط بین المللی”

 1. Graphiciran گفت:

  ‘ابراهیم خدایار’ رایزن فرهنگی سفارت ایران در تاجیکستان در بازدید از دانشکده صنعت تاجیکستان و دیدار با «دلاور لطیف اف» رئیس این دانشکده و «رجب مت امیراف» معاون بین الملل دانشکده بر لزوم گسترش تبادلات فرهنگی و هنری بین دو کشور همزبان و هم فرهنگ ایران و تاجیکستان تاکید کرد.
  رایزن فرهنگی ایران در تاجیکستان با اشاره به ظرفیت پذیرش سالانه دویست دانشجوی بورسیه در ایران گفت: پیشرفت های ایران در زمینه های علمی و هنری به ویژه سینما و تلویزیون می تواند برای تربیت نیروهای موردنیاز در تاجیکستان مفید واقع شود.
  خدایار با اشاره به میراث مشترک فرهنگی ؛ هنری دو کشور، آمادگی رایزنی را برای ایجاد ارتباط این دانشکده با دانشکده ها و دانشگاه های هنر ایران اعلام کرد.
  ‘لطیف اف’ رئیس دانشکده هنر تاجیکستان نیز با اشاره به نقش برجسته گروه های ممتاز علمی در ارتقای فرهنگ و هنر مختلف، آمادگی خود را برای امضای قرارداد دوجانبه با همتای ایرانی خود اعلام کرد.
  دانشکده هنر تاجیکستان در سال ۱۹۷۳ تأسیس و در سال ۱۹۷۸ به نام شاعر تاجیک ‘میرزا تورسون زاده’ نام گذاری شده است.
  این مؤسسه علمی دارای ۵ دانشکده از جمله فرهنگ شناسی ، موسیقی؛ آموزگاری، تئاتر، کتابداری و صنعت نشر، ۳۰۰ استاد تمام وقت و نیمه وقت، ۱۷۷۵ دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۱۸ رشته علمی است و قرار است در سال تحصیلی آینده در چهار رشته در مقطع دکتری؛ دانشجو بپذیرد.
  بنا به دعوت مؤسسه فرهنگی اکو قرار است ریاست این دانشکده در نشست رؤسای دانشگاه‏ های هنر کشورهای عضو اکو، که در روزهای ۲۱-۲۸ دسامبر ۲۰۱۵(۳۰ آذر تا ۷ دی ) در دانشگاه هنر تهران برگزار می شود، شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید