Products

کنفرانس انجمن گرافیک آمریکا Sean Adams

Sean Adams
Sean Adams
Sean Adams طراح گرافیک

کنفرانس انجمن گرافیک آمریکا Sean Adams

کنفرانس انجمن گرافیک آمریکا در شهر سندیگو با سخنرانی طراح گرافیک Sean Adams شب گذشته با حضور پویا گلستانه مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران آغاز شد.در این کنفرانس بیش از ۲۰۰ طراح گرافیک که دانشجو و یا فعالان رشته طراحی گرافیک بودند حضور داشتند.

کنفرانس انجمن گرافیک

کنفرانس انجمن گرافیک

محل برگزاری این کنفرانس درLiberty Station Conference Center واقع بود .شایان ذکر است آقای Sean Adams مدیر بخش طراحی گرافیک برای فارغ التحصیلان دانشگاه Art Center College of Design است. وی همچنین موسس Burning Settlers Cabin studio در شهر لوس انجلس ایالت کالیفرنیا میباشد. او یکی از برجسته ترین مدیران در هیات مدیره انجمن طراحان گرافیک آمریکا بوده که تنها دو نفر در این انجمن موفق به اخذ این درجه شده اند.

وی بسیار مسلط و خیلی دوستانه سخنرانی خود را با نمایش عکس های خانوادگی و معرفی بیوگرافی خود اغاز کرد و سپس از طریق صفحه نمایش سالن به معرفی بخشی از آثار خود پرداخت که شیوه مطرح کردن وی بسیار جالب بود وی به چند نکته زیاد اشاره میکرد ، یکی اینکه از گرفتن مشتری خای بد دوری کنید چرا که آن ها برای شما نه تنها تبلیغی نمیکنند بلکه مشتری بد هم به مجموعه مشتریان شما اضافه میشود ، وی تاکید میکرد برای ساخت یک پروتوفیلیو قوی باید دنبال مشتریان خوب بود و به آنها پیشنهاد ارسال کرد. وی همچنین در پاسخ یکی از دانشجویان گرافیک که در پایان سمینار مطرح گردید گفت : بهترین تمرین برای طراحان گرافیک مشاهده آثار گرافیک است.

کنفرانس انجمن گرافیک

پویا گلستانه کنفرانس انجمن طراحان گرافیک آمریکا – سن دیگو کالیفرنیا

وی یکی از طراحان صفحات lynda.com است که حتما معرف حضور شما طراحان میباشد.(موسسه آموزشی lynda.com ) از دیگر افتخارات وی کسب جایزه انجمن طراحان گرافیک آمریکا در سال ۲۰۱۴ میباشد.در اثار وی طراحی جلد کتاب های انتشارات راک پورت نیز دیده میشود.پویا گلستانه افزود این سومین کنفرانس انجمن گرافیک است که شرکت میکند و کلیه مطالب این کنفرانس ها را رکورد و بررسی کرده است و ی در حال آماده سازی مطالب خود میباشد . او گفت در سال جدید تصمیم به برگزاری چند همایش و سمینار در ایران را در صورت کسب مجوز های لازم را دارد.

رزومه Sean Adams معرفی وی در انجمن گرافیک آمریکا عضویت در انجمن گرافیک AIGA

 

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کنفرانس انجمن گرافیک آمریکا Sean Adams”

دیدگاهتان را بنویسید