نتایج مسابقه فراخوان طراحی پوستر

فراخوان مسابقه طراحی پوستر
فراخوان مسابقه طراحی پوستر
فراخوان مسابقه طراحی پوستر

نتایج مسابقه فراخوان طراحی پوستر مجتمع نیکو کاری رعد

با ارسال تعداد ۴۷ طرح پوستر از سوی طراحان گرافیک ایرانی جلسه داوری فراخوان طراحی پوستر مجتمع نیکوکاری رعد در روز یکشنبه ۱۳۸۹/۱۱/۳ ساعت ۲۰ در مکان مجتمع رعد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد هیأت داوران بازارچه نوروزی خیریه رعد متشکل از سرکار خانم الهه مصداقی و آقایان: استاد آرش سلطانعلی، استاد پویا گلستانه، جناب آقای سیاوش یعقوبی، جناب آقای احسان مقدم‌پور داوری پوسترهای ارسال شده را به عهده گرفتند. و پس از گذشت یک ساعت و با تصویب و جمع آرا داوران بیانیه فوق را صادر کردند.

فراخوان مسابقه طراحی پوستر

فراخوان مسابقه طراحی پوستر

داوران ضمن قدردانی و تشکر از از کلیه کسانی که با ارسال آثارشان این جشنواره فرهنگی – نیکوکاری را مورد حمایت قرار داده‌اند، آثار را محدود و ضعیف اعلام کردند اما با این وجود تعداد ۵ طرح به مرحل داوری رسید که از این ۵ طرح نفر اول و دوم مسابقه با اکثریت آراء به شرح زیر انتخاب شد. شایان ذکر است هیچ یک از آثار ارسالی برای کسب مقام سوم این مسابقه مناسب تشخیص داده نشد.

نفر اول: مهدی دل دوزی
نفر دوم: مهدی موسوی

فراخوان مسابقات طراحی گرافیک

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نتایج مسابقه فراخوان طراحی پوستر”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

ساماندهی

logo-samandehi