Products

مسابقه مجله AZ Awards 2022

awards.azuremaga
https://awards.azuremagazine.com/
https://awards.azuremagazine.com/
مجله AZURE AZ Awards 2022 فراخوان جدید خود را اعلام کرده است، مسابقه بین المللی معماری و طراحی، به رسمیت شناختن برتری و نوآوری، و به نمایش گذاشتن بهترین پروژه ها، محصولات و ایده های جهان.

اکنون در دوازدهمین سال خود، برنامه بین‌المللی جوایز AZ فرصتی بی‌نظیر برای معماران، معماران منظر، طراحان، دانشجویان، توسعه‌دهندگان، مشتریان و تولیدکنندگان است تا در معرض دید جهانی قرار بگیرند و قدردانی کنند که کارشان شایسته آن است.


جوایز AZ که توسط AZURE در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد، از نظر اندازه، دامنه و شتاب افزایش یافته و به دلیل تأثیر آن در حوزه طراحی و معماری جهانی در سطح بین المللی شناخته شده است، و به معیاری قابل توجه برای برتری تبدیل شده است، و ورودی های برخی از نوآورترین شرکت ها را به خود جلب می کند. در سراسر جهان.


افراد واجد شرایط

برای هر کسی در سراسر جهان و همچنین برای هر دانش آموز پس از متوسطه ای که در برنامه طراحی یا معماری در سال ۲۰۲۰ ثبت نام کرده باشد باز است.


جایزه فراخوان

برندگان و فینالیست ها به صورت آنلاین به نمایش گذاشته می شوند و در جوایز سالانه AZ منتشر می شوند. برندگان جایزه AZ Awards را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، برنده دانشجو ۵۰۰۰ دلار جایزه نقدی دریافت خواهد کرد.

وب سایت فراخوان:
https://awards.azuremagazine.com/

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسابقه مجله AZ Awards 2022”

دیدگاهتان را بنویسید