Products

مسابقه طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۶

مسابقه طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۶
مسابقه طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۶
مسابقه طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۶

مسابقه طراحی بسته بندی

مسابقه طراحی بسته بندی بین المللی : موسوم به بسته بندی جوان ۲۰۱۶ با موضوع: “بسته بندی نامحدود!” آغاز به ثبت نام کرده است و دانشجویان و طراحان جوان زیر ۳۰ سال را به شرکت در این مسابقه فراخوانده است.

برگزار کنندگان به دنبال بسته‌های تخیلی، چند منظوره و دقیقی هستند که بتوانند آن‌ها را برای چندین منظور استفاده کرد. چالش این مسابقه در آن است که باید بسته های ابتکاری ایجاد کرد و نشان داد که چگونه می توان راهی یافت تا پاکت ها را در نهایت به سطل زباله نینداخت. به بیانی دیگر شرکت کنندگان باید به بسته بندی هایی بیندیشند که پس از استفاده شکوفا می شوند، تبدیل به یک مداد خاص می شوند و یا بعد از باز شدن، بخشی از محصول خواهند شد.

به برندگان این رقابت مبلغ ۷۰۰۰۰CZK معادل ۲۷۸۰$ دلار آمریکا اهدا خواهد شد و همچنین جایزه کارآموزی بمدت سه هفته به یکی از برندگان تعقلق خواهد گرفت.به بقیه برندگان نیز از جوایزی توسط شرکای برگزاری اهدا خواهد شد. امسال جایزه ویژه این رقابت از طرف موسسه CZECHDESIGN  می‌باشد.

logo-czechdesign

بسته بندی جوان به دو دسته رقابتی زیر تقسیم می شود:
۱. دانشجویان دانشگاه و طراحان جوان حداکثر ۳۰ سال
۲. هنرجویان  هنرستان
مواد استفاده شده برای کار ارائه شده به مسابقه باید از موادی باشد که بتواند از نظر پلی گرافی توسعه یابند و عمدتا از طیف وسیعی از مقوا و بوردهای صاف تهیه شده باشد.  توصیه می شود برای اطلاعات دقیق تر از جنس متریال‌ها به اینجا مراجعه کنید.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۲۵ مارس ۲۰۱۶/ ۶ فروردین ۹۵
مسابقه بسته‌بندی جوان از سال ۱۹۹۶ بطور سالیانه در جمهوری چک در حال برگزاری است و امسال  در بیست و یکمین سال تولد خود قرار دارد. این مسابقه از سال ۲۰۰۹ به بعد توسط موسسه CZECHDESIGN.CZ برگزار می‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط شرکت در این مسابقه طراحی بسته بندی به این لینک مراجعه کنید.
برای ثبت نام در این مسابقه طراحی بسته بندی از این لینک استفاده کنید.

HIIIbrand-2016-baner

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “مسابقه طراحی بسته بندی جوان ۲۰۱۶”

  1. amirhossein گفت:

    چقدر بد که محدودیت سنی قایل شده اند اینکار کاملا غیر منطقی است یک طراح گرافیک می بایست ذهن خلاقی داشته باشد خلاقیت با سن کاری ندارد نظر شما چیست

دیدگاهتان را بنویسید