Close
*

سبد خرید

خرید مجموعه کامل گرافیک ریور + شاتر استوک 2018

مسابقه آنلاین طراحی لوگو هتل الیزه شیراز

مسابقه آنلاین طراحی لوگو
فراخوان طراحی لوگو هتل الیزه
فراخوان طراحی لوگو هتل الیزه

مسابقه آنلاین طراحی لوگو

هتل الیزه در نظر دارد آرم ولوگوی خود را در زمینه هتل داری است را در قالب فراخوان با همکاری شبکه طراحان گرافیک ایران به مسابقه بگذارد.لذا ازکلیه اساتید،هنرمندان،طراحان گرافیک،دانشجویان وعلاقمندان به طراحی لوگو دعوت بعمل می آید طرح های مورد نظر خود را آنلاین ارسال نمایند.مشخصات عمومی و فنی طرح لوگو ؛طرح مورد نظرباید براصول سادگی،زیبائی وگویائی استوار باشد.از پرداختن به کلیشه های رایج وتکراری بودن پرهیز شود.

طرح فراخوان طراحی آرم باید با تغییر اندازه واستفاده در بخشهای مختلف،ساختار خود را حفظ نموده وقابلیت اجرا با متریالهای مختلف را داشته باشد.در طرح به ایرانی وسنتی بودن در صورت لطمه نزدن به طرح اشاره شود.به نفر برتر ۲قطعه سکه ربع بهارآزادی ویک هدیه ویژه تقدیم خواهد شد. توجه کنید زمان فراخوان به پایان رسیده و این متن جهت آرشیو در شبکه طراحان گرافیک ایران ذخیره شده ، در صورتیکه تمایل به برگزاری فراخوان مسابقه طراحی در حوزه گرافیک هستید با شبکه طراحان گرافیک ایران تماس بگیرید.

سایت رسمی مجری فراخوان مسابقه آنلاین طراحی لوگو : https://graphiciran.net
فراخوان مسابقات طراحی گرافیک

فراخوان گرافیک

در صورتیکه شما هم به دنبال یک نشانه حرفه ایی هستید میتوانید از طریق فرم زیر درخواست حود را ارسال کنید!

ارسال درخواست مسابقه طراحی آرم

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مسابقه آنلاین طراحی لوگو هتل الیزه شیراز”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

ساماندهی

logo-samandehi