Products

فستیوال جهانی دیزاین گـاو اکراین

فراخوان گرافیک
فراخوان مسابقه گرافیک

فستیوال بین‌المللی دیزاین گاو (COW) در شاخه‌های دیزاین، تصویرگری و گرافیک دیزاین در اوکراین برگزار می‌شود. COW از طراحان و تصویرگران حرفه‌ای چه به صورت فردی و یا گروهی (تصویرگر و ناشر) برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. هیئت داوران، متشکل از یک تیم حرفه‌ای و بین‌المللی می‌باشد. نمایشگاهی از آثار منتخب در ماه MAY 2015 در اوکراین در کنار بقیه رویدادهای این فستیوال برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ارسال آثار ۱ می MAY 2015 می‌باشد.

نحوه ثبت نام و ارسال آثار به شکل ذیل می‌باشد:

مسابقات گرافیک
مرحله اول: اثر خود را از طریق وبسایت WETRANSFER به این آدرس COWfestival@ukr.net ایمیل کنید. حداکثر تعداد ارسالی آثار ۱۰ عدد می‌باشد. فرمت آثار باید JPG و در سایز طول اثر ۳۰۰۰ پیکسل باشد. نام فایل‌ها باید عددگذاری شده باشد. در ایمیل باید نام اثر و مشخصات ناشر (نام، آدرس، تلفن، فکس، ایمیل و سایت) ذکر شود.
مرحله دوم: فرم شرکت در مسابقه را  پر کرده و ارسال کنید. سپس مرحله انتخاب آثار توسط مسئولین رویداد انجام می‌شود و نتایج اولیه اعلام خواهد شد.
مرجله سوم: اثر خود را طبق شرایط خواسته شده برای چاپ کردن آماده کنید و توسط وبسایت WETRANSFER به این آدرس COWfestival@ukr.net ایمیل کنید.
مرحله چهارم: COW مسئولیت چاپ آثار برای نمایشگاه را بر عهده دارد.
نکته: اگر تصویرسازی شما در مدیاهای مختلف منتشر شده است می توانید همان‌ها (کتاب،کارت پستال و یا تیشرت و…) را برای نمایشگاه ارسال کنید.
آدرس دبیرخانه: Anatoliy Menkiv, Savkina str. 4-32, Dnepropetrovsk 49099, Ukraine.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم چاپی آثار، سایت مراجعه کنید.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فستیوال جهانی دیزاین گـاو اکراین”

دیدگاهتان را بنویسید