Products

فرصت های شغلی

IGDN
فرصت های شغلی برای طراحان گرافیک
فرصت های شغلی برای طراحان گرافیک

 فرصت های شغلی و همکاری با ما !

در شبکه طراحان گرافیک ایران می توانید استعداد های بالقوه خود را عملی کنید. تیم دلسوز ما، شما را حمایت و پشتیبانی میکنند و در نتیجه خلاقیت و تلاش شما در روز توسط هزارانا کاربر و بازدیدکننده دیده خواهد شد. ما در تلاش برای جذب بهترین ها هستیم. استعدادهای نوآور، با انگیزه، صریح و با انصاف و مسئولیت پذیر که مایلند بخشی از روند توسعه سریع همیاری و حمایت صنفی طراحان گرافیک ایران باشند. در اینجا چالشها با روحیه تیمی ، سخت کوشی و خوش‌بینی مدیریت می شوند.نیت ما کمک رایگان به جامعهرهنری است! هر کدام از ما درشبکه طراحان گرافیک ایران عضوی موثر و الهام بخش برای خلق اتفاقات بزرگی در هنر گرافیک ایران هستیم.

به تیم تخصصی شبکه طراحان گرافیک ایران بپیوندید

به ما بپیوندید تا داستان موفقیت شبکه طراحان گرافیک ایران را کامل تر کنیم؛ فرصت فراهم است تا خود و دیگران را شگفت زده کنید.

آیکون تگ

 طراح رابط و تجربه کاربری | UX/UI Designer

به عنوان توسعه دهنده وب، شما باید در زمینه PHP/MySQL/HTML/CSS/jQuery تسلط داشته تا در ارتقاء و توسعه محصولات آتی نقش موثری داشته باشید.

آیکون موبایل

 توسعه دهنده موبایل

به عنوان توسعه دهنده موبایل وظیفه شما بهینه سازی و ارتقاء اپلیکیشن های ما بر روی پلتفرم های Android و iOS و یا تولید اپلیکیشن های موبایل برای شبکه طراحان گرافیک ایران خواهد بود.

آیکون براش قلم مو

به عنوان طراح گرافیک وظیفه شما در اینجا طراحی رابط کاربری (UI) و همکاری با تیم فنی به منظور ایجاد بهترین تجربه کاربری (UX) خواهد بود.

آیکون

 کارشناس دیجیتال مارکتینگ

به عنوان کارشناس فروش وظیفه شما فروش و بازاریابی در حوزه تبلیغات اینترنتی و فعالییت های مرتبط با آن است.

آیکون آمار

 خبر نگار و گزارش گر در شهرهای ایران

به عنوان خبرنگار وظیفه شما فعالیت در حوزه جمع آوری خبر و مصاحبه با شخصیت های هنری است.

پیامک تبلیغاتی همراه اول

 لطفا اسم کامل و عنوان شغلی مورد نظرتان را در عنوان ایمیل بنویسید.فرم زیر را پر کنید تا داستان موفقیت شبکه طراحان گرافیک ایران  را کامل تر کنیم؛ فرصت فراهم است تا خود و دیگران را شگفت زده کنید!awards graphic

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “فرصت های شغلی”

  1. Graphiciran گفت:

    توسعه دهنده موبایل ( اپلیکیشن اندزروید + اپلیکشن IOS )
    برای پیوستن به تیم ما و تولید نرم افزار های هوشمند به تیم شبکه طراحان گرافیک ایران بپیوندید تا مجری ساخت اپلیکیشن های ملی و بین المللی باشیم.
    در حال حاضر اپلیکیشن Graphiciran ثبت شده است و نسخه اول آن در حالت آزمایشی میباشد،لطفا پس از نصب این اپلیکیشن در صورتیکه ایده خاصی دارید با ما مطرح نمایید تا پس از بررسی رزومه شما شرایط پیوستن به تیم اپلیکیشن سازی ایران مهیا شود.

  2. Graphiciran گفت:

    متقاضیان عزیز در وارد کردن اطلاعات دقت به عمل آورید تا امکان تماس با شما باشد،برای یرسی بهتر در صورتیکه رزومه فارسی دارید ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید