Products

فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت

فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت
فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت
فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت

فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت

موضوع فراخوان:

شرکت فناپ پرداخت در نظر دارد از طریق برگزاری مسابقه نسبت به طراحی و انتخاب لوگوی خود اقدام نماید. بر همین اساس از اساتید، طراحان، هنرمندان حوزه گرافیک، هنرجویان و دیگر عزیزان علاقمند جهت شرکت در این مسابقه دعوت می شود.

 

 

حوزه فعالیت شرکت فناپ پرداخت:

فناپِ پرداخت در یک نگاه:

شرکت فناپِ پرداخت، با هدف سرمایه­گذاری و مدیریت پروژه­های کلان در حوزه پرداخت الکترونیک با حمایت و مشارکت شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد (فناپ) توسط جمعی از متخصصین این صنعت و فارغ التحصیلان دانشگاه­های برتر کشور تأسیس شد.

این شرکت با تکیه بر توان نیروهای نخبه داخلی و نیز بهره­گیری از ظرفیت شرکای تجاری بین­المللی خود توانسته است خدمات، محصولات و راه­حل­های جامع بومی متعددی را در سرتاسر کشور در حوزه پرداخت الکترونیک ارائه نماید.

در فناپِ پرداخت سعی بر این است که با ارائه روش­های پرداخت حضوری (پایانه­های فروش، کیوسک و ترمینال­های خاص منظوره) و درگاه­های پرداخت غیرحضوری (اینترنتی و موبایلی) فرآیند خرید کالا و خدمات برای مشتریان تسهیل شده و کاربران تجربه پرداختی راحت، روان و درعین حال امن را داشته باشند.

در راستای رسیدن به مقاصد مطرح شده، این شرکت در دو حوزه تولید نرم­افزار و سخت­افزار فعال بوده و با طراحی و یکپارچه­سازی سخت افزارها و نرم افزارهای خود به ارائه خدمات می­پردازد.

توسعه بسترهای ارتباطی و فناوری­های نوین، افزایش محسوس نیاز به بکارگیری راهکاری مبتنی بر پرداخت الکترونیک در سطح کشور، آگاهی از اهمیت جامع­نگری و نیز اعتقاد به ضرورت شناخت نیازهای مشتریان، این شرکت را بیش از پیش نسبت به ارتقای کیفی سطح خدمات، نوآوری در عرضه راهکارها و محصولات جدید حوزه پرداخت الکترونیک وایجاد رضایت درکارفرمایان و مشتریان مصمم ساخته است.

مأموریت ما:

ترویج و توسعه پرداخت الکترونیک در سطح کشور و منطقه از طریق ارائه­ی محصولاتی باتجربه کاربری ساده، سرعت عملیاتی بالا و مبتنی بر بالاترین استانداردهای امنیتی، با تکیه بر توان سرمایه­گذاری تخصصی درجهت بومی سازی فناوری­های روز دنیا، برخاسته از نگرش دانش محور بنیان گذاران به پشتوانه اراده کارکنان خلاق شرکت.

 

 

 

جایزه فراخوان :

برای طراح اثر برگزیده مبلغ۱۰۰میلیون ریال جایزه در نظر گرفته شده است که در قبال دریافت فایل لایه باز تقدیم خواهد شد.

زمانبندی فراخوان:

         مهلت ارسال آثار: 12 مردادماه ۹۶

         اعلام نتایج: ۱۷ مردادماه

قوانین فراخوان:

         اثر باید با قوانین جمهوری اسلامی ایران تطابق داشته باشد.

         اثر باید دارای مشخصه‏ های بصری مستقل بوده و با سایر نشانه های داخلی و خارجی ثبت شده تشابه نداشته باشد. لازم به ذکر است در صورت اثبات کپی بودن و یا تشابه اثر، آثار شرکت کننده از فرایند داوری حذف شده و مسئولیت عواقب حقوقی آن بر عهده شرکت کننده می باشد. 

         در تعداد آثار ارسالی توسط هرفرد محدودیتی وجود ندارد. 

         ارسال آثار تنها از طریق ایمیل  فایل ها به LogoDesign@etick.ir امکانپذیر بوده و به آثار دریافتی خارج از این روال، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

         در کنار هر طرح، بهتر است یک یا دو پاراگراف حاوی توضیح پیرامون فسلفه و علت انتخاب طرح مورد نظر نیز  از سوی طراح محترم ارائه گردد.

         ملاک انتخاب طرح ، نظر هیات داوران شرکت  فناپ پرداخت بوده و این شرکت در رد و یا قبول آثار مختار است.

         کلیه حقوق مادی و معنوی طرح برگزیده متعلق به شرکت فناپ پرداخت بوده و این شرکت مجاز به تغییر و یا استفاده از طرح منتخب در کلیه موارد مصرف گرافیکی می باشد. 

         شرکت فناپ پرداخت الزامی دال بر انتخاب یک طرح خاص به عنوان برنده نداشته و ممکن است به سبب عدم تطابق طرح ها با نظر هیات داوران شرکت، این فراخوان برنده ای نداشته باشد. با این حال شرکت فناپ پرداخت مالکیت آثار ارسال شده از طرف دیگر طراحان محترم را به رسمیت کامل شناخته و می پذیرد در صورت نیاز به هرگونه استفاده، نسبت به جلب رضایت طراح ذیربط اقدام خواهد نمود.  

 

معیارهای ارزیابی :

         امکان استفاده از اثر در ارتباطات بین المللی وجود داشته باشد. 

         اثر ترجیحا ساده و قابل فهم باشد و از وجوه فنی، هنری و زیبایی شناسی برخوردار باشد.

         نشانه باید بگونه ای طراحی شود که هم بصورت تکرنگ و هم بصورت رنگی قابل استفاده باشد.

         آثار طراحی شده باید باشرح فعالیت های مجموعه تطابق داشته باشد و یا در غیر اینصورت، از المان های گمراه کننده در طراحی ها استفاده نگردد. همچنین در صورت استفاده از المان های صنعت پرداخت، المان مورد نظر بصورت محدودکننده استفاده نشود (توضیح بیشتر این که شرکت یاد شده ابزارهای پرداخت متعددی از قبیل پرداخت موبایلی، پرداخت مبتنی بر کارت بانکی، پرداخت مبتنی بر کارت هوشمند، پرداخت مبتنی بر فناوری nfc و … را پوشش می دهد، ولی با توجه به دامنه گسترده ابزارهای پرداخت، استفاده این ابزارها بصورت تکی در لوگو مورد نظر نمی باشد).

          اثر می تواند نوشتاری، تصویری و یا ترکیبی باشد.

         در صورت طراحی لوگو بصورت نوشتاری و یا ترکیبی لازم است از کل عبارت «فناپ پرداخت» استفاده شود.

         اثر، قابلیت استفاده در بج سینه  سربرگ  تندیس  لوح تقدیر و … را نیز داشته باشد.

         استفاده از رنگ های نارنجی خاکستری  آبی در ارجحیت است، با این حال طراح محترم در صورت تمایل، نسبت به ارائه طرح در رنگ‏بندی غیر از رنگ‏های یادشده نیز اقدام نماید.  

         فلسفه طراحی (پاراگراف توضیحی) مربوط به هر اثر باید با طراحی مورد نظر تطابق داشته باشد.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فراخوان طراحی لوگو شرکت فناپ پرداخت”

دیدگاهتان را بنویسید