Products

عضویت در انجمن کسب و کار اینترنتی

لوگوی انجمن کسب و کارهای اینترنتی
لوگوی انجمن کسب و کارهای اینترنتی
لوگوی انجمن کسب و کارهای اینترنتی

عضو انجمن کسب و کار اینترنتی

شبکه طراحان گرافیک ایران عضو انجمن کسب و کار اینترنتی شد!

شبکه طراحان گرافیک ایران ( کمیته فروشگاه اینترنتی )  در جهت ارتقا بخشیدن به کیفیت خدمات رسانی و اعتماد بیشتر هنرمندان عزیز عضو رسمی انجمن کسب و کار اینترنتی شد.انجمن کسب و کار اینترنتی جهت پیگیری حقوق مربوط به کسب و کارهای اینترنتی، توسعه خرید اینترنتی در کشور، ارائه راهکارهای فنی جهت تسهیل در خرید اینترنتی و… از موارد کاری انجمن کسب و کارهای اینترنتی پایه گذاری شده است و سایتهای دارای شرایط خاص میتوانند به عضویت این انجمن در بیایند که تعهد به حفظ حقوق خریدارجز خریدار اینترنتی جز آن است . شبکه طراحان گرافیک ایران در این سالها سعی کرده است علاوه بر حفظ کیفیت محصولات در خدمات رسانی نیز متمایزباشد . و در توسعه اهداف بلند مدت گام بردارد . در همین راستا به عضویت در این انجمن در آمده است .

http://www.eanjoman.ir/  ادرس وب سایت انجمن    |      آدرس تلگرام انجمن https://telegram.me/eanjoman

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “عضویت در انجمن کسب و کار اینترنتی”

  1. kambiz گفت:

    عضویت در انجمن و ایجاد بستری امن برای خریدار و فروشنده امری عالی هست اما آیا واقعا این انجمن هم مانند انجمن های دیگه مافیایی نیست ؟

  2. Graphiciran گفت:

    شبکه طراحان گرافیک ایران عضویت و فعالیت با این انجمن را به مدیران فروشگاه های اینترنتی توصیه میکند

دیدگاهتان را بنویسید