Products

طراحی مجدد لوگو شبکه سه

طراحی مجدد نشانه
ریدیزاین لوگو
طراحی مجدد نشانه و ریدیزاین لوگو ارم شبکه سه

طراحی مجدد لوگو شبکه سه

طراحی مجدد لوگو شبکه سه : یکی از ریدیزاین هایی که اصولی کار شده و اصالت طرح رو حفظ کرده آرم شبکه سه صدا و سیما هست البته هیچ مفهومی در رنگ سفید مشخصا تلقین نمیگردد و حالت اکشن و پویایی به نوعی در این لوگو نابود شده است اما خوشبختانه ضربه اساسی به این لوگو وارد نشده ،در ضمن متاسفانه تایپ فیس جدید اصلاً خوب نیست .مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران ( پویا گلستانه ) در این رابطه ادامه داد : متاسفانه شا هد ریدیزاین های لوگو در ایران بودیم که به طور کلی فرم و هویت لوگو را تغییر داده و دیده شده که متاسفانه طراحان به علت عدم آگاهی در نکات مهم در طراحی مجدد نشانه آثاری را تولید کردند که برای آینده و استراتژیک برند طراحی شده مضر است . لذا اکیدا به طراحان توصیه میکنم که از مقالات اینجانب که در این وب سایت با عنوان روش ریدیزاین یک لوگو چیست؟+ باید و نباید در طراحی مجدد لوگو ثبت شده استفاده لازم را ببرند.

و در این بخش به درج گزارش فوق که از سایت فارس نیوز است میپردازیم :طراحی و عنوان شبکه سه سیما با ورود این شبکه به ۲۳ سالگی تغییر کرد. طراحی مجدد لوگو شبکه سه سیما که ۳ خط مورب از کوچک به بزرگ و نارنجی رنگ بود، پس از ۲۲ سال بازطراحی شده و از این پس به این شکل استفاده خواهد شد. بنا بر این گزارش، رنگ لوگوی جدید سفید رنگ بوده و از ۳ خط مورب هم اندازه تشکیل شده است. جای این لوگو عوض نشده و همچنان در گوشه سمت چپ قرار دارد. در کنار این تغییر اندازه و فونت زیرنویسهای شبکه سه نیز تغییر کرده اند.اگر طراح لوگو هستید این آموزش به شما کمک میکند!

منبع خبر : خبرگزاری فارس

لینک های مرتبط و کاربردی : روش ریدیزاین یک لوگو چیست؟  + باید و نباید در طراحی مجدد لوگو

 

 

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طراحی مجدد لوگو شبکه سه”

دیدگاهتان را بنویسید