حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد

حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد
سومین حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد
سومین حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد

سومین حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد؛ سومین حراج آثار هنرهای تجسمی رعد با مشارکت هنرمندان برجسته کشور به نفع فعالیت های آموزشی و توانبخشی توان یابان از ۲۳ بهمن در گالری و سالن همایش خیریه برگزار خواهد شد.

در این حراج ۷۷ اثر تجسمی در قالب تابلوهای نقاشی، مجسمه، عکس و خط نقاشی از هنرمندان سرشناس کشور از جمله: نصراله افجه ای، مهرداد محب علی، فریدون آو، شهریار احمدی، تاها بهبهانی، صادق تبریزی، شهلا حسینی، جلال شباهنگ، عین الدین صادق زاده، علی شیرازی، علی گلستانه و … به حراج گذاشته خواهند شد..بر پایه این گزارش آثار هنری قابل عرضه در این حراج ابتدا به مدت یک هفته از ۲۳ تا ۲۹ بهمن ساعت ۱۶ تا ۲۱ در بخش نمایشگاهی در معرض نگاه علاقه مندان به آثار هنری قرار خواهد گرفت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه فرصتی برای شناخت بیشتر هنرمندان و مالکان آثار فراهم شود، سپس آثار به نمایش درآمده در روز جمعه ۳۰ بهمن در سالن همایش رعد به فروش خواهد رسید.

حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند برای رویت آثار به پایگاه اینترنتی حراج خیریه رعد به نشانی: www.raadauction.com مراجعه نموده و برای ثبت نام و شرکت در حراج با شماره تلفن ۸۸۳۷۱۱۰۰ تماس حاصل فرمایند.مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در شهرک غرب فاز ۲ خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی شماره ۷۴ واقع شده است.

مجتمع نیکوکاری رعد فیسبوک خیریه رعد تیوتر خیریه رعد

مشاهده رزومه علی گلستانه

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “حراج آثار هنرهای تجسمی در خیریه رعد”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

ساماندهی

logo-samandehi