رنگ جدید پنتون «زرد مینیونی»

Despicable-Me
Despicable-Me
Despicable-Me

رنگ پنتون

شرکت پنتون که شهرت اصلی‌اش را به واسطه معرفی غیررسمی رنگ سال و همچنین داشتن سیستم تطبیق فضاهای رنگی که در صنایعی مانند چاپ، رنگ و نساجی کاربرد دارند، رنگ زرد جدیدی را به جهان معرفی کرده‌است. براساس گزارش Cnet، موسسه رنگ شرکت پانتون برای اولین بار طی سه سال گذشته رنگی جدید را معرفی کرده‌است، آنهم با الهام از شخصیت‌های کوچک و زرد‌رنگ انیمیشن Despicable Me که مینیون نامیده می‌شوند.

رنگ پنتون

لیتریس آیزمن رئیس این شرکت رنگ جدید زرد مینیونی را رنگی مشابه نور خورشید توصیف کرد که هشیاری را افزایش داده و شفافیت ایجاد می‌کند و آن را نمادی از امید، شادی و خوشبینی می‌داند.

این رنگ به واسطه تعیین میانگین زردی شخصیت‌های کارتونی مینیون با استفاده از طیف‌سنجی به دست آمده‌است تا از نبود این رنگ در پالت رنگ‌های پانتون اطمینان حاصل شود. این شرکت به واسطه شهرت جهانی شخصیت‌های این انیمیشن تصمیم گرفت برای اولین بار در دوران فعالیت این شرکت،‌ نام رنگ جدیدش را براساس نام یک شخصیت‌ انتخاب کند.
این رنگ به زودی به پالت رنگ‌های جدید پانتون که در سال ۲۰۱۲ ارائه شدند و همچنین به پالت رنگ‌های طراحی داخلی و ‌مد این شرکت افزوده خواهد‌شد.

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رنگ جدید پنتون «زرد مینیونی»”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

ساماندهی

logo-samandehi