Products

گرافيك محيطي | دانلود کتاب PDF

گرافيك محيطي
گرافیک محیطی
گرافيك محيطي

دانلود کتاب هنر گرافیک محیطی 

گرافیک محیطی معنای بطور کل جامع و قالب را در بر می گیرد به قسمی که تمام محیط پیرامون ما به نحوی نشات گرفته از این هنر می باشد. البته در صورتی که تمام اشکال ذاتی بوجود آمده را یک نوع هنر بدانم… ( بخشی از کتاب گرافیک محیطی )

ﮔﺮاﻓﻴﻚ ﻣﺤﻴﻄﻲ

پیوندی که بین زندگی و محیط ما وجود دارد باعث شده که کلیتی بنام گرافیک محیطی بوضوح قابل فهم و درک باشد. اشکال ، چینش، ابعاد و فضاهای موجود میان ما و محیط پیرامون ما بخودی خود حال خواسته یا ناخواسته گاهی سبب جذب این محیط می گردد. نوعی طراحی که رابط هنرهای تجسمی با محیط بیرونی پیرامون ما می باشد. این طراحی سبب انگیزش و جذب و لذت بردن از امکانات می باشد که تماما به سبب ابزارهایی هستند که باعث خلق این هنر می گردند. در کتاب هنر گرافیک محیطی سعی شده است بر ابعادی استناد کرد که قابلیت اتکای بیشتر داشته و یا ترجیحا در حال حاضر موجودیت داشته باشند . گرافیک محیطی و طراحی داخلی ، زبان سخن با محیط اطراف است . این هنر بدلیل گستردگی بسیار دارای مرز و محدوده مشخصی نمی باشد و دائما در حال رشد و تکامل است ولی آنچه مهم است این است که گرافیک محیطی در عصر حاضر تکه ای جدانشدنی و لازم در جهت هویت بخشیدن و پیشبرد اهداف می باشد .

ﻫﻨﺮ گرافیک محیطی . / ﻧﻮﻳﺴﻨﺪه: ﻣﺴﻴﺐ اﺳﺘﻮار. ﻣﺸﺨﺼﺎت ﻧﺸﺮ: ﺗﻬﺮان ، اﻧﺘﺸﺎرات راز ﻧﺎﻣﻪ،  ﺷﺎﺑﻚ: ۹۷۸-۶۰۰-۰۴-۰۲۶۱-۷

گرافیک محیطی چیست؟ گرافیڪـ چیست ؟ گرافیک محیطی در ویکی

کتاب نسخه الکترونیکی با فرمت پی دی اف است و هم اکنون میتوانید آن را دانلود نمایید.

اگر شما هم در زمینه گرافیک محیطی مقاله ایی آماده کردید میتوانید از طریق سایت شبکه طراحان گرافیک ایران مقاله تخصصی خود را ارسال نمایید تا پس از بررسی کارشناسان با نام شما و ذکر منابع درج گردد،همچنین ما در بانک اطلاعات خود کارشناسان گرافیک محیطی و شرکت های پیمان کار را ثبت کرده و با آنها در ارتباط میباشیم.

دانلود کتاب گرافیک محیطی

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گرافیک محیطی | دانلود کتاب PDF”

دیدگاهتان را بنویسید