Products

تغییر استراتژی کمیته عضویت و فروشگاهی

طراحان گرافیک
جلسه اضطراری طراحان گرافیک ایران
عکس جلسه طراحان گرافیک ایران

تغییر استراتژی کمیته عضویت و فروشگاهی

طراحان گرافیک همانطور که میدانید IGDN از سال ۲۰۰۰ میلادی شروع به اطلاع رسانی از روش دایرکت میل و تبلیغات مطبوعاتی نمود ، در سال های اولیه تا شکل گیری کامل سازمان طراحان بدون هیچ گونه طبقه بندی و استراتژی خاص گرد آوری و سرویس دهی میشدند تا اینکه در ابتدای سال ۹۰ تصمیم گرفته شد عضویت ویژه طراحی گردد که این امر با عضویت گیری با نام گلد ممبر ( عضویت طلایی شبکه طراحان گرافیک ایران ) آغاز به کار کرد، در این طرح که اولین بار توسط IGDN طرح ریزی و اجرا شد طراحان گرافیک به چهار بخش تقسیم شدند که متناسب با رزومه انها طبقه بندی میشدند ، در طول دوره فعالیت بیش از ۵۰ عضو از سرتا سر ایران و جهان از سرویس های IGDN استفاده کردند.این بخش ها اکنون با نگاهی متفاوت و تلاش در راستای افزایش بار علمی به سه بخش تقصیم شدند که از لینک های زیر قابل مشاهده هستند.

امسال نیز پس از بررسی کمیته تحقیقات بنا شد تا استراتژی های جدید در شبکه طراحان گرافیک ایران رونمایی نشود و ایده های بکر IGDN در سال ۹۶ رو نمایی گردد. هم چنین تصمیم گرفته شد به جای ارایه سرویس های جدید به باز سازی شبکه پرداخته شود.درحال حاضر بیش از ۲۰۰۰ صفحه سایت باز سازی شده است اما آرشیو و گالری سایت که دارای ۷۵۰۰۰ تصویر بود جایگزین نشده است.

بخش های زیر آماده و طراحان همه روزه در حال استفاده محتوا هستند!

مقالات گرافیک اخبار گرافیک فراخوان گرافیک آموزش گرافیک

مدیر کمیته وب اعلام کرد هزینه سرور مخصوصا سرور های ایران بالا است و دادن گالری به همه اعضاء مقرون به صرفه نیست اما IGDN در تلاش است تا با جذب اسپانسر این بخش را مجدد راه اندازی کند.همچنین این کمیته اعلام کرد بنا به طرح برجام IGDN تصمیم به پاکسازی و رعایت قوانین کپی رایت گرفته است تا بتواند در راستای فعالیت های بین المللی خود خدمات دارای مجوز را ارایه دهد. در این راستا کمیته فروشگاهی نیز از سازمان IGDN حذف میگردد! البته هیچ زمانی برای اجرا طرح فوق پیشبینی نشده است و هر زمان که شرایط مناسب باشد این کمیته تغییر فعالیت خود را به همه اعضاء اعلام مینماید در این راستا کمیته تبلیغات نیز اعلام کرد تقاضای زیادی برای تبلیغات شده اما اکثر افراد به علت وجود کمیته فروشگاهی از درج تبلیغ خودداری میکردند که این تغییر باعث میشود تا فرصت تجاری برای برخی باز شود تا بتوانند با حمایت IGDN فرصت های تبلیغاتی خوبی را نیز به دست آورند.

عضویت در گرافیک ایران

شبکه طراحان گرافیک ایران در پایان از علاقه مندان به طراحی و گرافیک و دستاندرکاران حرفه ای پیشرو در زمینه چاپ،تبلیغات و … دعوت به همکاری نمود . همچنین اعضای سازمان IGDN که از شهرها و ملیت های گوناگون و با تجربیات مختلفاز سراسر دنیا هستند میتوانند به ما در راستای اهداف کمک نمایند. اگر شما از مشتاقان طراحی هستید، یا دانشجوی طراحی و یک طراح آزاد یا فریلنسر و یا اگر مدرس طراحی، متفکر طراحی یا یک مدیر تجاری و دارای کانون تبلیغاتی هستید، این سازمان ورود شما به دنیای بزرگتر طراحی را خیر مقدم میگوید.هم اکنون به سازمان IGDN بپیوندید تا بتوانید در اجتماعات طراحی شده ما فعال و طراحی مشارکتی داشته باشید و از مزایای منحصربفرد آن بهرهمند شوید.

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تغییر استراتژی کمیته عضویت و فروشگاهی”

دیدگاهتان را بنویسید