Products

تاریخ انقضاء کاتالوگ رنگ پنتون

کاتالوگ رنگ پنتون
کاتالوگ رنگ پنتون
تاریخ انقضاء کاتالوگ رنگ پنتون

آیا کاتالوگ رنگ پنتون شما نیاز به آپدیت دارد ؟  تاریخ مصرف آن گذشته است ؟ با توجه به اینکه کاغذ در مرور زمان تغییر رنگ داده و اصطلاحا به زردی میزند با عث میشود تا کاتالوگ رنگ شما رنگ ها را متفاوت نشان دهد پس نیاز به آپدیت دارد – و علت دیگر که باعث تغییر میشود آپدیت های شرکت پنتون است که رنگ های جدید را به کاتالوگ های خود اضافه میکند و همچنین نوع کاغذ ها روز به روز تغییر مینماید.پس شما حتما باید کاتالوگ رنگ خود را اپدیت نمایید.

Pantone

ما به شما توصیه میکنیم تا کاتالوگ های خود را در محل تاریک و بدون نم و رطوبت نگهداری کنید همچنین میتوانید از فروشگاه شبکه طراحان گرافیک ایران یک کاور و یا کیف مخصوص پنتون را تهیه کنید.

فایل فلش زیر نمایان کننده انواع کاتالوگ های رنگ شرکت پنتون است کهاز سال ۱۹۷۵ به چاپ رسیده و تا سال ۲۰۰۷ نیز انواع مدل هایی که نیاز به آپدیت دارد را مشاهده میکنید.

کاتالوگ رنگ پنتون CMYK

در صورتیکه در ایران هستید میتوانید از فروشگاه شبکه طراحان گرافیک ایران ان را تهیه کنید و اگر در کشور های دیگر هستید میتوانید محصولا شرکت پنتون را از سایت USAGDN که وابسته به IGDN است و در آمریکا به ثبت رسیده – با قیمت ارزانتر از سایت پنتون تهیه نمایید.

تهیه و تنظیم از پویا گلستانه / مدیسون ۲۰۱۴ مقالات سایت را بدون درج منبع و نام نویسنده استفاده نکنید.

 

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تاریخ انقضاء کاتالوگ رنگ پنتون”

دیدگاهتان را بنویسید