Close
*

سبد خرید

محصولات پیشنهادی فروشگاه

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG

انجمن طراحان گرافیک آلمان
انجمن طراحان گرافیک آلمان
انجمن طراحان گرافیک آلمان

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG

انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG : این سازمان اولین انجمن رسمی در کشور المان است . در سال ۱۹۱۹ میلادی این انجمن با نام Federation of German commercial artist شکل گرفت اما سر انجام در سال ۱۹۶۸ میلادی تغییر نام دار و نام جدید خود را با عنوان  Association of German graphic designer در کشور آلمان ثبت کرد. همچنین در سال ۲۰۰۹ میلادی تغییر دیگری در نام این انجمن گرافیک دادند و آن را با نام Professional Association of German communications designer معرفی کردند.

هدف از معرفی این انجمن برای دانشجویان که در کشور آلمان به دنبال تحصیل هستند و یا طراحانی که در آلمان حضور دارند است. لذل علاقمندان به عضویت با ما تماس حاصل نمایند تا کلیه مراحل عضویت برای متقاضی انجام گردد . زمان اخد مدرک عضویت ۲ هفته کاری میباشد و علاقمندان میبایستی درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما با ذکر کامل نام و اطلاعات تماس ارسال نمایند . شایان ذکر است این انجمن با دو انجمن مشابه خود متحد شد که به ترتیب i-dd و همچنین Designertag که با این استراتژی موفق به دست اورد های خوبی هم شدند که جای تامل و تفکر دارد ، البته پیشتر نیز مهمانان فرانسوی که از سوی انجمن گرافیک ایران دعوت شده بودند یکی از دلایل موفقیت جامعه و سازمان خود را اتحاد بیان کردند و حتی اشاره ایی داشتند که در ایران نیز این اتحاد ها باید تشکیل شود . ( منظور طرح کنوانسیون و اتحاد جامعه هنری ایران که در سال ۲۰۰۵ توسط پویا گلستانه مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران ارایه شده بود ) در این طرح تمامی کاندیدها پرزنت شدند و از ۲۳ برند برتر هنر گرافیک در ایران فقط ۹ سازمان با شبکه طراحان گرافیک ایران همکاری نا پیوسته داشتند !

مشاهده وب سایت i-dd مشاهده سایت Designertag سایت انجمن طراحان گرافیک آلمان

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “انجمن طراحان گرافیک آلمان BDG”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

خرید مجموعه کامل گرافیک ریور + شاتر استوک 2018

ساماندهی

logo-samandehi