Products

از ارایه خدمات رایگان معذوریم

از ارایه خدمات رایگان شدیدا معذوریم
از ارایه خدمات رایگان شدیدا معذوریم
از ارایه خدمات رایگان شدیدا معذوریم

از ارایه خدمات رایگان معذوریم

از ارایه خدمات رایگان شدیدا معذوریم : بنا به اطلاعیه توسط مدیریت شبکه طراحان گرافیک ایران این اطلاعیه به صورت فوری و همگانی اعلام میگردد.با توجه به فعالیت های نان پروفیت که توسط شبکه طراحان گرافیک ایران در طی ۱۲ سال اخیر ارایه شده بود امروز تصمیم به قطع کلیه سرویس ها ی رایگان شده است.

فرش قرمز

مشاوره های تخصصی از این پس با مبلغ ساعتی ۵۵۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد و همچنین صدور هر گونه مدرک توسط شبکه طراحان گرافیک ایران شامل هزینه خواهد بود و طراحانی که حق عضویت خود را پرداخت نکرده اند حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و بهتر است به گذشته خود نگاهی کنند و جمع سرویس های داده شده را با مبلغ ناچیز عضویت خود مقایسه کنند. مدیریت شبکه طراحان گرافیک ایران اعلام کرد هیچ مدرکی برای اعضاء بدون پرداخت هزینه ها صورت نمیگیرد برخی طراحان انتظار دارند فرش قرمز برایشان پهن شود !

در پی تصمیم فوق صدور مدارک بین المللی برای طراحان امکان پذیر نیست مگر عضو سیستم باشند – همچنین صدور مدرک و هر گونه گواهی با امکان پرداخت کامل حق عضویت امکان پذیر خواهد بود.کلیه افرادی که به دروغ در اوراق اداری خود قید کردند عضو رسمی شبکه هستند مورد پیگرد قانونی واقع حواهند شد و در جامعه ۲۵۰۰۰ نفره ما به عنوان فرد خاطی معرفی خواهند شد لذا از استفاده عنوان عضو رسمی در شبکه طراحان گرافیک ایران خود داری نمایید . عضو های قدیمی که حق عضویت پرداخت نکردند نیز فقط میتوانند این عنوان را قید کنند اما حتما باید سال عضویت را در آن قید کنند در غیر اینصورت شامل مقرارت نشده و پروانه آنها باطل و خاطی محسوب میگردند.

روز جهانی گرافیک

 مدیر شبکه طراحان گرافیک ایران حق هرگونه اعتراض را در خصوص سیاست ها و عملکرد های خود را رد کر و گفت این وظیفه سازمانی ما است تا به استعداد های نخبه که شناسایی میکنیم بها دهیم و این موارد و یا هر فعالیت دیگر ما مربوط به عملکر های سازمانی و استراتژیک ما میباشد و طراحان سودجو اجازه نظر دهی و یا اعتراضی ندارند.ادامه ارایه سرویس به نحبگان در صورتی محیا است تا افراد با سازمان با همکاری کنند نه اینکه فقط به فکر منافع خویش باشند.

در طی سال های گذشته برخی افراد سودجو از عنوان ما یا موقعیت که به انها داده شده بود سوء استفاده کردند که پرونده این افراد در دست بررسی حقوقی است و از طریق قانونی اختار های اول خود را در مهرماه سال جاری دریافت میکنند. مجدد در این بخش اعلام میکنیم شبکه طراحان گرافیک ایران دارای مهر ژلاتینی نیست و فقط از مهر برجسته استفاده میکند و هر گونه نامه ممهور به مهر ژلاتینی از درجه اعتبار ساقط میباشد.

در صورتیکه پرسشی دارید از طریق فرم زیر با ما ارتباط بر قرار کنید و در صورت داشتن هر پیشنهاد و انتقاد نیز از فرم های زیر استفاده کنید.

فرم تماس با ما جهت طرح پرسش پیشنهاد و انتقادات سازنده

برچسب ها

درباره: پویا گلستانه

طراح و موسس شبکه طراحان گرافیک ایران در سال ۱۳۸۹ تهران عضو انیستیو هنر گرافیک آمریکا (AIGA) از سال ۲۰۰۳ میلادی سوشیال مدیا دیزاینر - متخصص دیجیتال مارکتینگ ( ‎Digital Strategist )

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “از ارایه خدمات رایگان معذوریم”

دیدگاهتان را بنویسید