آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ : کارت ویزیت (visit card) یکی از ارزانترین ابزارهای تبلیغات وبازاریابی به شمار میرود.کارت ویزیت اطلاعات یک شخص  یا شرکت را به ساده ترین شکل در اختیار مخاطبان قرار میدهد.این اطلاعات میتواند شامل نام،نشانی،روش های تماس با صاحب کارت و گاه خدماتی که صاحب کارت ارایه میکند و حتی یک شعار تبلیغاتی باشد.

موکاپ کارت ویزیت پلاستیک شیشه ایی

موکاپ کارت ویزیت پلاستیک شیشه ایی

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ چگون است ؟دو روش کلی برای طراحی کارت ویزیت وجود دارد:روش اول : استفاده از الگوهای آماده و ویرایش انها در نرم افزارهای گرافیکیروش دوم : طراحی کارت ویزیت در نرم افزارهای گرافیکی نظیر = Adobe Indesign,Adobe Photoshop,Adobe Page Maker,Freehand,CorelDraw,Quark Exoress

آرشیو عکس و کتور

نرم افزارهای زیادی برای طراحی کارت ویزیت وجود دارد،که نرم افزار فتوشاپ با امکانات فراوان شمارا قادر میسازد که به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان کارت ویزیت مورد نظر خود را طراحی کنید.البته شما میتوانید به طور همزمان از جندین نرم افزار مختلف در طراحی استفاده کنید.ما نیز در این فیلم قصد داریم با استفاده از نرم افزار فتوشاپ، طراحی کارت ویزیت را به شما آموزش دهیم.

در این جا نیز چند لینک مهم و کاربردی دیگر را برای شما قرار دادیم تا از آنها استفاده نمایید.آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ دارای چند مرحله است و شما در حال حاضر فقط دموی آن را مشاهده میکنید. برای دریافت کامل آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ با ما تماس بگیرید تا دسترسی شما به این بخش نیز باز شود و بتوانید از آن استفاده کنید.حتما دقت کنید کل آموزش های را مشاهده نمایید تا بتوانید کارت ویزیت را هم حرفه ایی و هم استاندارد طراحی کنید . این آموزش بیشتر جنبه استاندارد و رعایت قوانین طراحی را دارد و فاقد آموزش هنری است.

سایت فتوشاپ سایت ادوب نرم افزار فتوشاپ آموزش تصویری فتوشاپ

 

برچسب ها

درباره: Graphiciran

شبکه طراحان گرافیک ایران ،مفتخر به دریافت بیش از ۴۰ لوح تقدیر از سازمان ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ایران به عنوان بهترین حامی اطلاع رسان. هم اکنون اپلیکیشن نسخه اندروید آماده دانلود از گوگل پلی استور میباشد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ”

دیدگاهتان را بنویسید

اینماد گرافیک ایران

پر امتیازترین محصولات

ساماندهی

logo-samandehi